www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

W Gdyni jak w Cannes

O styl i wygląd polskich gwiazd zadba ekipa, tej samej klasy, jak ta która pracowała z gwiazdami światowego kina podczas Festiwali w Cannes i Wenecji oraz Biennale w Berlinie!

Wszystko dlatego, iż L’Oréal Paris został partnerem strategicznym oraz kreatorem makijażu i fryzur 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Jest to pierwsza tego typu współpraca marki ze światem kina w Polsce, zainspirowana doświadczeniem wyniesionym z Festiwali w Cannes i Wenecji oraz Biennale w Berlinie. Jako kreator fryzur i makijażu L’Oréal Paris nie tylko zajmie się profesjonalną obsługą gwiazd, ale zadba również o odpowiednią oprawę gali finałowej. Tak jak to ma miejsce w przypadku największych festiwali filmowych w Europie, z inicjatywy marki wejście do Teatru Muzycznego w Gdyni wyłożone zostanie czerwonym dywanem sięgającym aż do Hotelu Gdynia, skąd gwiazdy będą wychodzić na ceremonię. Co więcej, przez cały czas trwania festiwalu działał będzie Instytut Piękna L’Oréal Paris dostępny dla wszystkich widzów i mieszkańców miasta.

L’Oréal Paris zadba o makijaż i fryzury gwiazd gali finałowej. Stylizację dopełnią eleganckie suknie Macieja Zienia, z którym L’Oréal Paris współpracuje od 7 lat. Gala odbędzie się 11 czerwca br. W Teatrze Muzycznym w Gdyni.

– Na potrzeby festiwalu stworzyliśmy profesjonalny backstage z zespołem doświadczonych makijażystów i stylistów fryzur, działający w taki sam sposób, jak zespół w Cannes. Spod ręki canneńskiej ekipy, w maju tego roku, wyszły stylizacje największych gwiazd, a zarazem ambasadorek marki: Diane Kruger, Jane Fonda, Gwen Stefani, Milla Jovivich, Freida Pinto, Claudia Schiffer, Doutzen Kroes. Na polskie gwiazdy oczekiwać będzie serwis tej samej klasy – opowiada Katarzyna Chaber, Dyrektor marketingu marki L’Oréal Paris.

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>