www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

W czym Maciej Stuhr jest lepszy od ojca?

Koniec z krytykowaniem syna! Borykający się z problemami zdrowotnymi Jerzy Stuhr zmienił swój stosunek do syna, Macieja. Teraz sławny tata będzie tylko chwalić!

Jerzy Stuhr nie raz opowiadał, że omawiając sprawy zawodowe jest czasem okrutny dla swojego syna: krytykuje, wytyka błędy, mówi, co by trzeba poprawić. – Tak mnie nauczyli, takim jestem pedagogiem. Pedagog, to ten, kto mówi: tu jest źle, tam jest źle… – twierdzi Jerzy Stuhr w rozmowie z reporterką „Życia na gorąco”.


Jednak sławny aktor przyznaje, że są sprawy, w których syn jest o wiele lepszy od niego…
– Jestem dumny z mojego syna, ale głównie z niego jako ojca, porządnego, dobrze wychowanego człowieka. I nie ukrywam, że jest to głównie zasługa jego mamy. Ja niestety mało bywałem w domu, pochłonął mnie teatr, film… – przyznaje ze skruchą Jerzy Stuhr.


Aktor otwarcie dziś mówi, że przez swoją częstą nieobecność nie był najlepszym tatą. Na szczęście Maciej wyciągnął ze swego dzieciństwa daleko idące wnioski:
– Dziś Maciek jest odpowiedzialny za swoją rodzinę dwa razy bardziej, niż ja byłem. Jest dobrze zorganizowany, potrafi godzić obowiązki domowe z pracą i to mi w nim najbardziej imponuje. – mówi z dumą Jerzy Stuhr.

Czy można wystawić ukochanemu synowi piękniejszą laurkę?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>