www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

VIP afera z Dodą??

Kto nakręcił promocyjną aferę? Czy rzeczywiście doszło do afery z Dodą i jej najnowszą płytą?

Otrzymaliśmy bulwersujący list od jednej z naszych Czytelniczek, w którym odsłania kulisy zamieszania, jakie wywołała promocyjna akcja związana z zakupem jej najnowszej płyty i darmowymi wejściówkami na koncert Dody. Poniżej przytaczamy go w całości (pisownia oryginalna).

Nie dalej jak miesiac temu miala premiere plyta Dody, wtedy na stronie Dody na Facebooku ogloszono, ze kazdy kto zakupi wszystkie 7 plyt otrzyma wejsciowke VIP na wszystkie koncerty Dody. Dzis otrzymalismy informacje, że owszem taka wejsciowka jest ale po okazaniu paragonow zakupu. Ludzie maja po 7 plyt ale bez glupiego paragonu nie dostana obiecanej wejsciowki, gro osob otrzymalo album w prezencie lub tez wygralo w konkursach inni po prostu je wyrzycili, gdyz nie bylo mowy o tym, że trzeba zbierac paragony. Plyty i tak beda osteplowane , żeby nikt inny nie mogl ich wykorzystac, wiec paragony na logike juz nie sa potrzebne. Pomozcie!

Jak wygląda naprawdę sytuacja? Kto za tym stoi i jak zamierza przeprosić fanów gwiazdy? Sprawdzimy i poinformujemy was w kolejnych artykułach.

Jeśli i Was spotkała taka sytuacja – piszcie do nas, komentujcie pod artykułem!

akaWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>