www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Viola Kołakowska nie chce być na utrzymaniu Karolaka!

Chce się usamodzielnić. Trudno jest znaleźć pracę matce samotnie wychowującej dziecko, zwłaszcza, gdy jest już za późno, aby wrócić do zawodu modelki.

Karolak obiecał jej rolę w swoim teatrze, jednak na razie niczego konkretnego jej nie zaproponował. „Źle się z tym czuje, że nie ma stałego dochodu, bo bardzo lubi być niezależna. Ale czasy są ciężkie i nie jest łatwo komuś, kto i tak nie był zbyt popularny, wrócić do zawodu. Wymyśliła sobie, że spróbuje aktorstwa. Ma już przecież jakieś doświadczenie w tej dziedzinie, bo zagrała w kilku filmach. Często rozbierane sceny. Ale co to za różnica? Od czegoś przecież musiała zacząć. Tomek płaci na Lenkę i za wynajmowane mieszkanie. No, ale ile można siedzieć u kogoś w kieszeni? Ta sytuacja bardzo ją frustruje. Poza tym Karolak jest bardzo zajęty. Teraz ma swój teatr, nic nie jest od niego ważniejsze, no i gra teraz w prawie wszystkich filmach, jakie powstają. Dlatego wychowanie dziecka spoczywa głównie na barkach Violi”- wyznają jej znajomi w rozmowie z „Takie jest życie”.

Wydawać by się mogło, że po roli w serialu „Rodzinka.pl” Karolak stał się bardziej odpowiedzialny i skupiony na swoich obowiązkach domowych. Czyżby to znów były tylko pozory?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>