www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urszula Dudziak poza finałem!

Dotychczasowe faworytki, Urszula Dudziak i Halina Mlynkova, staną do walki w najbliższą sobotę, a zwyciężczyni tego pojedynku będzie walczyć w ostatnim odcinku o triumf w programie.

Specjaliści polskiej firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS) przewidują, że bardziej zagrożona odpadnięciem z programu jest jazzmanka z Zielonej Góry.

Wbrew przewidywaniom bukmacherów, zespół Piotra Kupichy w ostatnim odcinku zapewnił sobie występ w wielkim finale „Bitwy na Głosy”. Wielkie emocje w kolejnym półfinale zapewni pojedynek dwóch dotychczasowych faworytek – Haliny Mlynkovej i Urszuli Dudziak. Eksperci z firmy STS prognozują, że większe szanse na zyskanie uznania telewidzów, a przez to udział w ostatnim odcinku muzycznego widowiska, ma zespół byłej wokalistki Brathanków.

W ubiegłym tygodniu widzowie zaskoczyli wszystkich i zapewnili udział w finałowym odcinku chórowi prowadzonemu przez Piotra Kupichę. Można powiedzieć, że pojedynek między Haliną Mlynkovą i Urszulą Dudziak to przedwczesny finał, ale takie emocje i niespodziewane decyzje telewidzów sprawiają, że widowisko przyciąga przed telewizory miliony osób w każdy sobotni wieczór – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu firmy Star-Typ Sport.

dudziak_urszula

mlynkova_halina


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>