www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urszula Dudziak ma problemy zdrowotne!

Ma 67 lat, ale tryska energią! Okazuje się jednak, że pod maską dobrego humoru wokalistka skrywa głęboko problemy, o których mówi dopiero teraz…

Uśmiechnięta, pełna wigoru, rozśpiewana- do takiego wizerunku przyzwyczaiła już nas Urszula Dudziak. Gwiazda wyznała jednak, że od dłuższego czasu zmaga się z kłopotami.

– Mam anioła, który cały czas stoi obok i mnie pilnuje. Zwłaszcza przez ostatnie lata, kiedy miałam jedną poważną wpadkę.– mówi wokalistka w wywiadzie dla magazynu „Party”- Dostałam coś w rodzaju ostrzeżenia od pana Boga, tak jakby przyszedł do mnie i powiedział: „Ula, ty sobie za dużo pozwalasz, nie sypiasz po nocach, źle się odżywiasz, masz za dużo stresów, musisz nabrać dystansu do życia i śmierci” I dodał: „Jeszcze cię potrzebuję, musisz długo żyć, w związku z tym dostaniesz nauczkę”

Czy gwiazda miała kłopoty z sercem? A może z układem pokarmowym? Dziś to bez znaczenia, bowiem jak widać, Urszula Dudziak stara się obrócić całą sprawę w żart. Jednak już jakiś czas temu wokalistka całkowicie zmieniła tryb życia:
– Jeśli chodzi o alkohol, to ja już dosyć wypiłam.– mówi Urszula Dudziak- Wiem, jak się prowadziłam. Balangi po koncertach, kolacje> ze schabowymi, golonki popijane piwem i wódeczką… Teraz nie ma o tym mowy.

Ula Dudziak zastrzega, że teraz po koncertach już nie imprezuje, nie pije, ale idzie grzecznie spać. I to co najmniej na siedem godzin! Na szczęście na scenie wokalistka szaleje jak dawniej!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>