www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urodzinowa premiera projektu Bosco by Ziele

29 sierpnia, w urodziny Kasi Zielińskiej miała miejsce premiera jej pierwszego projektu dla Bosco Design: T-shirtu i torby. W przygotowaniu są kolejne odsłony, akcje specjalne i nie tylko. Będzie po prostu BOSCO!

Kiedy się spotkają dwie kobiety, które łączy wspólna pasja wtedy rodzi się nie tylko przyjaźń. Wtedy rodzą się nowe pomysły. Mniej lub bardziej szalone, ale zawsze takie, które mają szanse przeistoczyć się w coś fajnego, nowego, co wynika z ich temperamentów i osobowości.

Oto one: Kasia Zielińska – aktorka, Jola Czaja – stylistka. Obie niezwykle energetyczne i kreatywne. Rozumiejące się bez słów. Obie czuły, że chcą wspólnie zabawić się modą i stworzyć projekt, który będzie odzwierciedlał ich życiowe credo – afirmujmy życie i żyjmy w harmonii ze światem i ludźmi.

A że nic nie dzieje się bez przyczyny…

Kilka miesięcy temu Kasia wzięła udział w nagraniu spotu charytatywnego dla organizacji SOS Wioski Dziecięce. Polska firma, Bosco Design, która produkuje koronkowe bransoletki Missiu postanowiła, że 20% ze sprzedaży każdej bransoletki z motywem pacyfy przeznaczone zostanie dla tej organizacji. W nagraniu wzięło udział killka polskich gwiazd – w tym Kasia. Producent zachwycony współpracą z aktorką spontanicznie zaproponował współpracę przy projekcie,
który sama wymyśli. I tak oto ziarno zostało rzucone.

Kasia lubi podróże do Azji, ma swoje ukochane miejsce na wyspie Bali, gdzie stara się wyciszyć, odpocząć od zgiełku, doprowadzić ciało i ducha do równowagi. Uwielbia stan harmonii bycia sobą i ze sobą. Bo co w życiu lubimy? Harmonię, Sztukę, Seks i Słońce. Dlaczego tego ducha nie przenieść do Europy, do Polski, do Warszawy? Dlaczego nie zachęcić innych, by afirmowali życie i nie zawahali się ogłosić tego całemu światu?

I tak oto na kolejnym babskim spotkaniu Kasia i Jola przeniosły te hasła i ich energię na papier, czego efektem jest ich wspólny projekt pod nazwą BASIC dla Bosco Design by Ziele. To rzecz uniwersalna, coś co pasuje do osobowości, nie do płci. Dziś zapraszamy do pierwszej odsłony. Kolejne – już wkrótce.

Dostępne od września na www.missiu.pl


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>