www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbański nie ma magistra!

Niedawno został ojcem, a jakiś czas temu zmienił stację tv. Póki co, Hubert Urbański nie zmieni jednak jednej rzeczy: nadal będzie bez dyplomu ukończenia studiów!

Telewizyjny gwiazdor zawsze pozował na człowieka z klasą i erudycją. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Po trzecim roku wziął dziekankę i w ten sposób zaliczył zajęcia z dwoma rocznikami. Był dobrym studentem, czy to więc możliwe, żeby Hubert Urbańskie nie potrafił obronić dyplomu?

– Prawdę mówiąc nie obroniłem go…  Myślałem, że zdążę – tłumaczy się Urbański na łamach „Olivii”. –  Nawet wróciłem do szkoły jako dorosły facet, mąż i ojciec. Miałem absolutorium, wystarczyło tylko napisać pracę magisterską. Dziekan i rektor byli dla mnie bardzo życzliwi, tylko… czasu mi zabrakło. Tak wyszło.


Prezenter, który ostatnio wrócił do aktorstwa i dołączył do obsady serialu „Czas Honoru” studiował też orientalistykę, ale dziś prawie nic już nie pamięta.


– Przypominam sobie tylko parę słów. Nie ma się czym chwalić… – mówi speszony Hubert Urbański. – Kiedy patrzę wstecz, widzę, że rośnie liczba rzeczy, których nie da się zrobić i trzeba to sobie umieć wybaczyć.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>