www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbańska wyśmiewa Krupę!

Natasza Urbańska najpierw pozowała na wypchanym wilku, potem pojawiła się na imprezie z żywym wężem. W dodatku nie boi się krytyki!

Aktorka, która zawsze pokazywała się jako perfekcyjnie przygotowana do swojej pracy profesjonalistka, teraz zmieniła taktykę. Dziś Natasza Urbańska postanowiła pobawić się swoim wizerunkiem! To dlatego ostatnio szokowała niebezpiecznymi zabawami z wężem:
– To artystyczna kreacja z przymrużeniem oka, nawiązanie do roli Poli Negri, którą niebawem będę grać w teatrze Buffo – wyznała Natasza w wywiadzie dla „Na żywo”. W latach 20. to dopiero były skandale! Pola Negri przyszła kiedyś na konferencję prasową z żywym tygrysem na smyczy!

Natasza Polą Negri jednak nie jest… A takiej zabawy ze zwierzętami, żywymi czy wypchanymi z pewnością nie wybaczy jej… znana obrończyni ich praw, Joanna Krupa.

– A co ona może mi zrobić? – szydzi Urbańska. – Wężowi nic się nie stało, poprzytulaliśmy się do siebie, dwa razy pocałował mnie w usta. Spędziliśmy bardzo przyjemny wieczór!

Okazuje się jednak, że Krupa może przyczepić się do Urbańskiej również z innego powodu:
– W Emilianie, gdzie jest nasza wiejska posiadłość mamy: kozy, kaczki, gęsi, kury, króliczki. Są też dwa psy, koty, wiewiórki, a na zimę myszy wbiegają nam do domu. Ostatnio walczymy z nimi, ale… ojej, znowu będzie problem z Joanną Krupą – dowcipkuje Natasza.

Czy Joanna przejdzie obojętnie wobec ataków na swoją działalność? Wątpliwe…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>