www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbańska nagrała pierwszy klip w LA!

Super letni i imprezowy klip do pierwszego singla z płyty Poland…Why Not? jest już gotowy! Na słonecznej plaży Venice Beach w Los Angeles, Natasza Urbańska nagrała teledysk do „All The Wrong Places

 

Gorący piasek, pobliskie bary i sklepiki, oraz luksusowy jacht – tak bawiła się ekipa pracująca nad klipem Nataszy Urbańskiej do singla „All The Wrong Places”.

„All The Wrong Places” to kawałek o poszukiwaniu miłości w najmniej odpowiednich miejscach. Do tego też nawiązuje klip, w którym Natasza przechadzając się po plaży Venice Beach i jej okolicach, bezskutecznie szuka tzw. „Mr. Right”. Poszukiwania kończą się super imprezą na luksusowym jachcie, gdzie artystce towarzyszy bardzo seksowny mężczyzna oraz zwyciężczynie ogólnopolskiego konkursu ubrane w stroje kąpielowe ESOTIQ.

Utrzymany w letnim i tanecznym klimacie teledysk został wyreżyserowany przez Davida Palmera, znanego reżysera klipów, który dotychczas współpracował m.in. z Nelly, Mary J Blidge, Toni Braxton, czy Lil Wayne’em.

Premiera radiowa „All The Wrong Places” odbyła się 15 sierpnia, a efekt pracy w słonecznej Kalifornii będzie można zobaczyć już we wrześniu!

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>