www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbańska leci do Ameryki

Natasza Urbańska po raz kolejny leci na podbój USA. Zabierze ją tam Rokket Music, niezależna międzynarodowa wytwórnia muzyczna.Natasza tym razem wybiera się do Los Angeles, gdzie artystka ma zaplanowane spotkania z najpopularniejszymi producentami i artystami Ameryki.

Podobnie jak w ramach pracy nad albumem Poland…Why Not, Natasza skomponuje i napisze wspólnie z amerykańskimi gwiazdami nowe utwory zarówno do wspomnianego projektu, jak również kolejne, już z myślą o swojej debiutanckiej płycie.

Jak informuje nas międzynarodowy manager Nataszy, pomysłodawca Poland…Why Not, oraz współzałożyciel Rokket Music – Brian Allan, Natasza spędzi kilka dni w Los Angeles, gdzie ma zaplanowane spotkania z kluczowymi postaciami międzynarodowego rynku rozrywkowego, m.in. z tak legendarnymi osobami jak Rob Cavallo, Jimmy Iovine, Don Grierson, Akon, Diane Warren, czy Linda Perry.

„Żaden inny artysta z Polski nie miał wcześniej tak wspaniałej szansy na spotkanie i współpracę ze śmietanką amerykańskiego rynku muzycznego. Polska to kraj z wieloma utalentowanymi ludźmi, którzy zasługują na to, aby poznał ich świat. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez projekt Poland… Why Not możemy im pomóc osiągnąć międzynarodowy sukces” – powiedział Brian Allan

Czy Natasza tym razem osiągnie sukces? O tym pewnie usłyszymy już niebawem.

aka

mwmedia_20100601_093644

mwmedia_20100601_093648

mwmedia_20100601_093730

foto:RokketPress

foto:RokketPress


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>