www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbańska jest snobką!

Urbańska jest snobką”- twierdzi Piotr Tymochowicz.

Specjalista od kreowania wizerunku wypowiada się na temat najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Ostro skomentował fakt, że w programie pojawi się Janusz Józefowicz i jego żona Natasza. Piotr twierdzi, że mogą tego żałować.

„Plotki i spekulacje towarzyszące rewolucyjnym zmianom w Tańcu z gwiazdami to wyśmienity pomysł marketingowy. Przecież telewizji TVN chodzi tylko o to, by kura znosząca złote jajka wciąż była interesująca dla telewidzów. Nie jest ważne, czy lepsza jest Skrzynecka czy Urbańska, przedstawienie musi trwać. Mimo to zatrudnienie cieszącej się opinią snobki Urbańskiej i nie panującego nad emocjami Józefowicza to świetne posunięcie. Widzowie będą ciekawi, co ma do powiedzenia kobieta urzeczywistniająca niezrealizowane ambicje męża. Udział w programie może negatywnie odbić się na ich związku. Komuś może na przykład zależeć na tym, żeby ich skłócić. Dlatego zastanawiam się, co skłoniło tę parę do podpisania kontraktu z TVN. Moim zdaniem albo są bardzo zdesperowani w dążeniu do sławy albo dramatycznie potrzebują gotówki”- zdradza Tymochowicz w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Już niedługo będziemy mogli się przekonać, jak poradzą sobie na wizji nowe osoby. Program zapowiada się interesująco. Szkoda, że wcześniej nie wprowadzono takich zmian. Jak poradzą sobie na ekranie Urbańska i Józefowicz?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>