www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Urbańska i Józefowicz już po ślubie!

Po dziesięciu latach bycia razem, Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska zalegalizowali swój związek.


Czyżby na tak nagłą decyzję o zaślubinach miał wpływ fakt, że Natasza już niedługo urodzi dziecko Janusza? Ale pomijając przyczyny dla młodej pary był to naprawdę wyjątkowy dzień …

Cywilna ceremonia zaślubin Janusza i Nataszy odbyła się w sobotnie popołudnie w bajecznym dworze w Jajkowicach pod Grójcem, 70 km od Warszawy. Narzeczeni przyjechali tam zabytkowym kabrioletem. Panna młoda zakrywała twarz welonem. Zgodnie z tradycją do ślubu poprowadził ją ojciec. Przysięgi małżeńskiej Janusza i Nataszy słuchało stu gości, wyłącznie spośród rodziny i przyjaciół. Następnie w zabytkowych wnętrzach pochodzącego z XIX wieku dworku o nazwie „Emilin”, otoczonego dziewięcioma hektarami parku, rozpoczęło się huczne wesele. Jak dowiedział się nieoficjalnie „Super Express”, państwo młodzi kupili tę posiadłość półtora miesiąca temu. Pracownicy stołecznych biur nieruchomości szacują, że taka posiadłość, z dobrze zachowanymi zabytkowymi wnętrzami, jest warta prawdziwą  fortunę – niemal trzy miliony złotych!” – donosi Super Express.

Wesele w domu za 3 miliony nie mogło nie być wyjątkowe. Gratulujemy młodej parze i życzymy wielu sił, które z pewnością przydadzą się im w sprawowaniu opieki nad dzieckiem, które niedługo przyjdzie na ten świat.


Wpisz komentarz

  1. 19 sierpnia 2008 19:51

    kotka:

    ?adne zdj?cia

Podobne posty:

/* */?>