www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ukradła rolę Kamińskiej?

W najnowszej komedii „Los numeros”, która do kin wchodzi już 25 marca na ekranie w jednej z głównych ról zobaczyć będzie można Justynę Schneider.

Justyna to młoda aktorka, która nie jest jeszcze tak bardzo znana szerokiej publiczności. Stroniąca od zgiełku mediów, niewysoka blondynka o zaraźliwym uśmiechu i dużej energii nie sądziła, że w bitwie o rolę Ani w komedii „Los numeros” Ryszarda Zatorskiego uda się jej pokonać bardziej znane i popularne koleżanki aktorki.

Justyna Schneider przyjechała na casting do Warszawy i od razu zachwyciła swoją osobą producentów i reżysera filmu, którzy szukali do roli Ani, dziewczyny z sąsiedztwa, pogodnej, trochę zwyczajnej. „Justyna Schneider zachwyciła mnie swoją naturalnością. Uwiodła wdziękiem. Liczę, że widownia również się w niej zakocha” – mówił reżyser filmu Ryszard Zatorski.
Nieznana aktorka w walce o rolę pokonała gwiazdę serialu „Brzydula” – Julię Kamińską i gwiazdę serialu „Blondynka” – Julię Pietruchę!

Czy Justyna Schneider rzeczywiście będzie gwiazdą i już niedługo na okładkach kolorowych magazynów będzie jej uśmiechnięta twarz? Jak wypadnie na ekranie? Jak uwodzi Lesława Żurka? Jak poradzi sobie z konkurentkami do serca i pieniędzy Lesława, czyli Tamarą Arciuch i Weroniką Książkiewicz?

Sprawdź w kinach! „Los numeros” w kinach już 25 marca.

justyna-schneider_1

justyna-schneider_2

justyna-schneider_10


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>