www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Uczestniczki drugiej edycji „Top Model” są lepsze niż ich poprzedniczki

Tak przynajmniej twierdzi Marcin Tyszka. Fotograf już nie narzeka na wygląd swoich podopiecznych. Podczas poprzedniej edycji Marcin stale krytykował wzrost i figurę modelek. Teraz nie ma już tak wielkich zastrzeżeń.

„Dziewczyny w tej edycji mają większe szanse, żeby zrobić karierę, bo są wyższe, dłuższe i bardziej strzeliste. Zadbały o siebie. Ja mogę powiedzieć, że w finale są dwie dziewczyny, które mają dużą szansę zrobić karierę nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Każda z trzech kandydatek do tytułu Top model jest dużo bardziej zdeterminowana i bardziej świadoma siebie. Każda z tych dziewczyn na swój sposób chce zrobić karierę i ją zrobi. W pierwszej edycji wybraliśmy najfajniejsze dziewczyny do finału, z których widzowie wybrali dziewczynę bardziej z litości chyba, niż z sympatii” – wyznał Tyszka podczas wizyty w „Dzień Dobry TVN”.

Dziewczyny przeszły w programie prawdziwą szkołę życia. Jurorzy nie szczędzili im słów krytyki. Czy program ten udowodni, że przykre słowa i brutalność faktycznie pomaga zrobić karierę?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>