www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ubrała się seksownie jak Joanna Krupa!

Pięknych dziewczyn jest wiele i każda chciałaby zaistnieć w polskim show-biznesie. Niestety nie wszystkim się udaje. Oprócz urody trzeba być pewnym siebie, wiedzieć, że swoją pracę wykonuje się najlepiej i mieć to coś co przyciągnie uwagę na dłużej. Karolina Emus jest jedną z nich. W zeszłym tygodniu postanowiła sprobować swojego szczęścia. Seksowna modelka pojawiła się już na kilku warszawskich branżowych imprezach. Na jednej z nich doskonale skopiowała stylizację swojej idolki. Pojawiła się bowiem w czarnym kombinezonie z widowiskowym dekoltem do samego pasa. Dokładnie w takim stroju Joanna Krupa pokazała się i zachwyciła wszystkich rok temu na pokazie BIZUU. 

Warto wspomnieć, że Karolina wyróżnia się nie tylko zjawiskową urodą, ale i wykształceniem. Dwa lata temu skończyła bowiem studia w Poznaniu. Zatem jest magistrem politologii ze specjalizacją dziennikarstwo i nowe media. Pracuje jako modelka, instruktorka fitness oraz fotomodelka. Na swoim koncie ma już kilka komercyjnych sesji dla znanych firm bieliźniarskich i odzieżowych.

Karolinka próbowała swoich sił także w konkursach piękności. W 2007 roku zdobyła tytuł Miss Wielkopolski oraz dostała się do finału Miss Polski nastolatek. 

Jestem fanką Joasi Krupy i śledzę jej karierę i stylizacje od lat. Wszystko ma dopracowane i świetnie się prezentuje. Poza tym kocham pieski jak ona i sama mam chichuahua Tosię – opowiada Karolina Emus.

Chociaż ostatnio jedna polska aktorka mieszkająca w Los Angeles stwierdziła, że przypomina jej raczej Angeline Jolie.

Zdjęcia: Michał Orzut

emus

emus

emus_02

emus_03

emus_04

emus_05

emus_06

emus_07

emus_08

emus_09

emus_10

emus_11

emus_12

emus_13


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>