www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ubiera arabskie księżniczki!

Eva Minge może poszczycić się coraz większą rzeszą klientek. Już od dłuższego czasu sprzedaje swoje stroje… arabskim księżniczkom!

Projektantka podróżuje ze swoimi kreacjami po wielu kontynentach. Ma też swoich stałych klientów w najbardziej dziwnych miejscach na ziemi. Od dłuższego już czasu Eva Minge chwali się, że… ubiera arabskie księżniczki.

– Już dawno to się stało – chwaliła się projektantka w „Pytaniu na śniadanie”. – W jednym z arabskich miast, gdzie bardzo często bywają księżniczki, ale też na przykład Madonna, przygotowałam swój pierwszy pokaz. Ponieważ moja ekipa bardzo hałasowała, bo wiadomo, biegaliśmy, przymierzaliśmy stroje i jeszcze przeganiali nas ochroniarze, księżniczka, która ze swoimi córkami przebywała w apartamencie obok, zechciała wysunąć nos i zobaczyć co to za zamieszanie. I od tamtej pory regularnie dostarczamy stroje w kraje arabskie.

Eva Minge przyznaje jednak, że woli jeździć ze swoimi pokazami w zupełnie inne rejony.
– Nie jest to moja ulubiona strona świata, ale gdy moje arabskie księżniczki rozbierają się, by przymierzyć ubrania, to pod szatami można zobaczyć kolczyk w pępku i wszystkie najlepsze marki na sobie – zapewnia projektantka.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>