www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„U mnie maj” – nowy teledysk Łukasza Zagrobelnego [video]

Zapraszamy do obejrzenia nowego teledysku Łukasza Zagrobelnego do piosenki „U mnie maj”, która jest drugim singlem promującym płytę „Ja tu zostaję”.

Zdjęcia odbyły się w Sycewie pod Poznaniem, reżyserem i autorem scenariusza jest Maciej Michalski, dwukrotny zwycięzca OGAE Video Contest za najlepszy teledysk w Europie ( klip Justyny Steczkowskiej i Poli)

Łukasz: To chyba mój najpogodniejszy teledysk, utrzymany w stylistyce potańcówki lat 60 . Remiza, roztańczona młodzież, pani bufetowa roznosząca różne trunki ,żywe kolory i zapach nadchodzącego lata. To wszystko możecie zobaczyć, poczuć i usłyszeć w tym właśnie klipie do mojego najnowszego singla „U mnie maj”. Miłego oglądania

Maciej Michalski:Teledysk, który wyreżyserowałem dla Łukasza jest nowym nurtem, w który wchodzę. Odrywam się dzięki temu od mroczności poprzednich produkcji, skupiając się ciągle na wizualności, zabawie kolorem ze szczyptą absurdalnego i bardzo bliskiego nam humoru. Tutaj jest to cytat z lat 60-tych na wiejskiej zabawie, cytat z tamtej mody, tamtych postaci, tamtych sprzętów i zwyczajów”

Album „Ja tu zostaję” ukazał się 27 marca 2012 i osiągnął status Złotej Płyty. Jest to trzecia płytą w dorobku Zagrobelnego.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>