www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tyniec kupił żonie rurę ssącą za 350 złotych!

Ci znani to biedacy.

Każdy z nas zna smak zakupów. Krążenie między sklepowymi półkami, to analizowanie, te chwile zwątpienia w wysokość ceny i w jakość produktu…

Oj znamy to i my. Ale gwiazdy przy okazji robienia zakupów mają dodatkowy dreszczyk emocji. Zawsze jakiś paparazzi może przecież kryć się za półką z naprzeciwka. A to pstryknie fotosa z wałkiem kuchennym, a to z kremem na wypryski, deska sedesową, albo karmą dla psiaka. Potem wszyscy dowiadujemy się co i za ile kupił pan X, albo pani Y.

Teraz mamy okazję dowiedzieć się, jak wspaniały odkurzacz sprawił swojej ukochanej żonie (Bogu Ducha winny) jeden z naszych ulubionych aktorów, Krzysztof Tyniec.

Oto, co napisał Super Express.

Aktor co i rusz konsultował się z ekspertem od sprzętu gospodarstwa domowego. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw w końcu jego wybór padł na cacuszko za 350 złotych. Do zalet superodkurzacza należy m.in. niewielki rozmiar oraz spora moc ssąca – 1600 W, na wyposażeniu są też mięciutkie kółka, które nie rysują parkietów oraz fantastyczna teleskopowa rura, o automatycznym zwijaniu sznura nie wspominając.

W końcu błysk i porządek w domu być musi. A taka moc ze sporą rurą ssącą poradzi sobie z największymi wyzwaniami.

A właśnie, jak się ma nasz odkurzacz….idziemy sprawdzić nasza rurę ssacą. A Krzysztofa Tyńca serdecznie pozdrawiamy.

Tyniec_Krzysztof

Tyniec_Krzysztof

Tyniec_Krzysztof


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>