www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tylko nas dwoje: Sprawd?, ile gwiazdy zarabiaj? w show!

Zarobki gwiazd to temat, który rozgrzewa i bulwersuje. Chcesz wiedzie?, ile zarabia Tomasz Karolak, Irena Santor i Doda? Ile za ka?dy odcinek programu dostaj? pozosta?e gwiazdy? ?yknij sobie relanium i wejd? na naszego newsa.

O zarobkach gwiazd sobotniego show Polsatu informuj? Gwiazdy.

Doda_Rabczewska_Dorota_Karolak_Tomasz_Santor_Irena


Zobacz ile za ka?de cotygodniowe show dostaj? celebryci!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Wpisz komentarz

 1. 17 marca 2012 05:30

  Agus:

  Rzeczywiście czas najwyższy coś w tym naszym slkpoim piekle zmienić i wyrwać Polakf3w z tego zaklętego kręgu niemocy i zakłamania. System postokrągłostłowy zdefiniował najtrafniej Zbigniew Herbert tuż przed śmiercią : „Tego ustroju nie uważam za Trzecią Rzeczpospolitą, a za kontynuację PRL z ludzką twarzą. I o to KOR-owcom chodziło. Żeby tu był PRL z ludzką twarzą, a oni byli na wierzchu” Wszyscy obecni „aktorzy” sceny politycznej solidarnie ją wspf3łtworzyli oraz są organicznie wmontowani w ten system i wszystkie(łącznie z PiS-em)wcale nie chcą go burzyć a tylko sprawować nad nim kontrolę. Każda z partii znalazła sobie polityczną niszę i bez skrupułf3w ją eksploatuje czarując jedni liberaly inni lewicowy a jeszcze inni katolicko- patriotyczny elektorat opowieściami za ktf3rymi nigdy nie szły realne zmiany a tylko taka lub inna retoryka i działania pozorne oraz wszechobecny pęd do koryta. Ponadto bardzo i solidarnie ten cały „cyrk polityczny” nazywany także „klasą polityczną” pilnuje aby przypadkiem nie powstały autentyczne szczegf3lnie prawicowe ugrupowanie dla ktf3rych interes państwa i narodu będzie ważniejszy od marnych ochłapf3w władzy.

 2. 17 marca 2012 05:39

  Leha:

  Chłopie, szybko lf3d na czoło, masz gorączkę i edzrbisz. O niekompetencji wśrf3d obecnie rządzących można napisać 13 tomową encyklopedię, ale akurat nie o Kamińskim. To jedyny kompetentny człowiek szefujący ważnemu urzędowi (oczywiście już nie, bo go piłkarzyk/pałkarzyk usunął, za co zresztą wkrf3tce stanie przed Trybunałem Stanu).I Kamiński w żadnym wypadku nie działał jak polityk, co zdecydowanie udowodnił.Czyżby kolega wojtek24 był najemnikiem-siepaczem rządowym?Proszę uważać co się pisze bo kompromitacja gotowa.

 3. 12 sierpnia 2012 10:09

  Saraya:

  agnieszka pisze:Osobiście myślę, że oburzeni leipej oddaje sprawę ruchu. Obrażeni przywodzi na myśl obrażone dziecko, ktf3re z założonymi rękami i niepoważną miną domaga się swojego. Myślę, że w queer studies tez jest miejsce na oburzenie sie, i one całe chyba wyrastaja z takiego oburzenia.

Podobne posty:

/* */?>