www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

TVN bez Szymona Majewskiego!

Szymon Majewski po ośmiu latach pracy rozstaje się z Grupą TVN. W czwartek wysłał do pracowników stacji e-maila, w którym poinformował o swojej decyzji.

Po 8 latach odchodzę ze stacji. To był dla mnie super czas. Choć bywało trudno to jednak radocha ze wspólnych działań była wielka. Będę Was wspominał i pewnie spotkamy się nieraz na nowej drodze życia medialnego – napisał w liście Majewski. – Przygoda była kapitalna – podsumował na koniec.

Majewski w sezonie jesiennym nie prowadził w TVN żadnego programu, ale cały czas był związany ze stacją kontraktem. Ostatni raz pojawił się na antenie pod koniec maja br. Prowadził wówczas show „Szymon na żywo”, który z powodu słabej oglądalności po jednym sezonie zniknął z anteny TVN.

Szymon Majewski związany był ze stacją od 2004 roku. Przez pierwsze półtora roku prowadził program „Mamy Cię!”. Od jesieni 2005 do wiosny 2011 roku był gospodarzem „Szymon Majewski Show”. Jesienią ub.r. zamiast „SMS” nadawano format „HDw3D”, w którym rola Majewskiego była ograniczona, a pierwsze skrzypce grał Bilguun Ariunbaatar.
W przeszłości Szymon Majewski związany był też z Radiem ZET i TVP. Obecnie prowadzi poranny program w Radio Eska.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>