www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tuskówna chce zajść w ciążę?!

Córka premiera pochwaliła się, że codziennie stosuje suplementy diety odpowiednie dla kobiet starających się o dziecko…

O zarobkach Kasi Tusk, słynnej w całym kraju blogerki, krążą już legendy. Niektóre media podają nawet kwotę 50 tys złotych miesięcznie! I choć Kasia Tusk zaprzecza temu, że zarabia aż tyle, wiadomo, że promując na swoim blogu określone produkty zbija kokosy. Czy jest jeszcze lepszy i prostszy pomysł na biznes? Tak – zachwalanie produktów przeznaczonych dla młodych mam i maluszków to prawdziwa kopalnia pieniędzy!

 

Doskonale wiedzą o tym polskie celebrytki, wśród których prym wiedzie oczywiście Anna Mucha. Czy do tego grona szczęśliwych i bogatych mamusiek zamierza dołączyć Kasia Tusk? Nie wiadomo. Fakt.pl podaje jednak, że premierówna już stosuje suplementy diety zalecane przez ginekologów paniom, które planują ciążę.

Zażywam kwas foliowy, a poza tym suplementy, które zawierają witaminy, magnez i dużo żelaza. Nie podaję konkretnej marki bo co rusz ją zmieniam (zawsze proszę farmaceutę w aptece aby sprzedał mi taki produkt, który zawiera najwięcej korzystnych składników) – pochwaliła się córka premiera Donalda Tuska.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>