www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Trzeci półfinał MAM TALENT

Rozpoczyna się kolejny półfinał programu Mam talent i walka o wejście do finału, gdzie na zwycięzcę czeka 300 tysięcy! I co uderza już na samym wejściu?


Połyskująca srebrna bluzeczka jurora Kuby Wojewódzkiego.

Szymon Hołownia rzuca tylko półżartem ze sceny hasło „cekinodoro”. A już w trakcie trwania programu Kuba tłumaczy się: To jest bluzka, w której moja mama poszła na Sylwestra siedem lat temu. I mój syn pójdzie w niej do komunii.
Miło, ale nas bardziej interesuje show…
Pierwszy na scenie pojawia się zespół taneczny ISKIERKA, który prezentuje choreografię w stylu showdance. Po przejmującym i pełnym grozy show jurorzy mieli bardzo podzielone zdania.
Agnieszka Chylińska: Dla mnie jesteście bardzo oryginalni. Bardzo mi się podobało.
Małgorzata Foremniak: Na castingu miałam mieszane uczucia dla mnie dzisiaj stworzyliście dwuminutową kreację.
Kuba Wojewódzki: Mówiłyście o inspiracji filmami, dla mnie to była forma i na formie się skończyło. Było to dęte, patetyczne i puste. Z tej iskierki ognia nie będzie.

ISKIERKA

ISKIERKA_PROKOP_MARCIN_HOŁOWNIA_SZYMON

Kolejny uczestnik to komik Amerykanin, Jim Williams. Pomysł na występ to „spotkanie z obcym”. Mnóstwo szemrań i dziwnych odgłosów „szy, szy, szy, pszu, hooo, szuu, hooo,…” gestykulacji i … Williams pokonany przez „obcego”.
Kuba Wojewódzki: Ameryka dała nam mnóstwo wspaniałych rzeczy i Ty jesteś najlepszą z nich. Jesteś zabawny inaczej. Obok Dżoany Krupy jesteś moim ulubionym polskim Amerykaninem.
Małgosia Foremniak: Uśmiałam się strasznie leżałam tu tak, jesteś rewelacyjny, śmieszny…

Agnieszka Chylińska: Co ja mogę więcej powiedzieć, najbardziej wymowne jest to, że śmiałam się cały czas, jak głupia. Mój syn Ciebie po prostu uwielbia.

WILLIAMS_JIM

WILLIAMS_JIM_PROKOP_MARCIN_HOŁOWNIA_SZYMON

The Prisoners, więźniowie rytmu, czyli czterech sympatycznych i nawet przystojnych panów, którzy tupią i wykręcają swoje ciała w rytmie muzyki. W ich wykonaniu stepowanie z pewnością nie jest nudne. Tym bardziej, że na koniec show rozdzierają swoje t-shirty prezentując owłosione klaty. Jak spodobali się jurorom?
Małgorzata Foremniak: Ja tak czekałam na was. Od castingu klata urosła, to ja widzę. Dla mnie było za mało zła
Kuba Wojewódzki: Mamy taki kryminalny taneczny boysband. Mi chodzi o to, szczęście jest jak wibrator trzeba umieć go używać. Wy prowokujecie bardzo los, widać, że się staracie. Ja nie lubię, jak ktoś stara się być fajny na siłę.
Agnieszka Chylińska: Ja muszę być łaskawsza? Nie będę. Jeśli chodzi o Wasz profesjonalizm, ja się zgodzę i muszę się zgodzić z Kubą. Jest jakaś desperacja, dla sukcesu jesteście w stanie zrobić wszystko, a ja tego nie lubię.

THE_PRISONERS

THE_PRISONERS

THE_PRISONERS_PROKOP_MARCIN_HOŁOWNIA_SZYMON

Potem przyszedł czas na śpiewającego po francusku małego chłopca, Pawła Paprockiego. Czy uroczy chłopiec w kaszkiecie na głowie spodobał się jury? Publiczność klaszcze, ale my wolimy poczekać na ocenę jury. Po zakończonej piosence Szymon Hołownia pyta malca, na co wydałby wygraną w programie sumkę 300 tysięcy złotych. Dziewięcioletni chłopiec odpowiada z pełnym przekonaniem „na dalszą edukację muzyczną”. Zaskakujące, ale i budujące, przyznacie…
A oceny ?
Kuba Wojewódzki: Czy Ty wiesz o czym była ta piosenka?
Paweł Paprocki: Ona jest o tym, że pod niebem Paryża spacerują zakochani.
Kuba Wojewódzki: Paweł masz dwa wyjścia, albo ja adoptuję Ciebie, albo Twoi rodzice adoptują mnie. Ja chcę być tak dojrzały jak Ty. Czy Ty masz naprawdę 9 lat? Ty za dwa lata będziesz ambasadorem Polski we Francji!
Małgorzata Foremniak: Po pierwsze najpiękniej wypowiadasz słowo „Paryż”. Po drugie, jesteś do zjedzenia. Po trzecie, życzę Ci żeby Twoje marzenia się spełniły.
Agnieszka Chylińska: Od razu mnie rozwaliłeś. Ja w wieku osiemnastu lat bym nie powiedziała, że wygraną kasę wydam na „edukację muzyczną”. Super.

PAPROCKI_PAWEL

PAPROCKI_PAWEL_PROKOP_MARCIN_HOLOWNIA_SZYMON

Teraz Krakowska Szkoła Wushu. Będzie gorąco? To przecież mało popularna w Polsce sztuka walki. Co zaserwują nam wojownicy? Mistrz i uczeń dają emocjonujące show. Gorąco może nie jest, ale jest ostro. W końcu pojawiają się miecze i dzidy.
Kuba Wojewódzki: Czy to był styl pijanego mistrza? Patrząc na was, widziałem film o dwóch takich co ukradli moją wiarę, że ja jestem wysportowany. Ja chciałem wszystkich przeprosić, że miałem piątkę  z Wf-u. Bardzo widowiskowe. Ale więcej uczucia i humoru mieliście na castingu.
Małgorzata Foremniak: W tym widowisku były momenty . Jesteście dla mnie jedynymi, którzy potrafili podać sztukę walki w show, w programie rozrywkowym.
Agnieszka Chylińska: Lubię Was od pierwszego wejrzenia. Jest w Was coś takiego, filozofia sportowców, którzy są bardzo pracowici i wytrwali.

KRAKOWSKA_SZKOLA_WUSHU

KRAKOWSKA_SZKOLA_WUSHU_PROKOP_MARCIN_HOLOWNIA_SZYMON

A teraz śpiewający Piotr Lisiecki. Ain’t no sunshine, when she gone przy akompaniamencie gitary, oczywiście Lisiecki gra sam. Publiczność szaleje.
Kuba Wojewódzki: W naszym kraju jesteśmy mistrzami świata w marnowaniu talentów. Ciebie  należałoby chronić, jak Dolinę Rospudy, bo jesteś  wyjątkowy. Gdzieś w cywilizowanym świecie show biznesu byłbyś w towarzystwie ludzi mądrych, zdolnych i bogatych. Uciekaj!
Małgorzata Foremniak: Piotrze jak się Ciebie słucha, człowiek chce się przytulić sam do siebie. Jesteś  cudowny, jesteś Piotrze osobowością, a to jest perła. Jeżeli jest możliwa chemia pomiędzy wykonawcą, a jurorem ,to we mnie nastąpiło to pierwszy raz…
Agnieszka Chylińska: Wszystko co ciśnie mi się na usta jest banalne. Zachowałeś to wszystko, co na castingu, nic się nie zmieniło, nie stałeś się dziwny. Uwielbiam Twoją naturalność, Twój głos, jestem Twoją fanką po prostu.

LISIECKI_PIOTR

LISIECKI_PIOTR_PROKOP_MARCIN_HOLOWNIA_SZYMON

Kolej na akrobatyczny duet taneczny Ania i Jacek. W rytmie rock and roll’a para daje pełne niebezpiecznych figur show. Co na to jury?
Kuba Wojewódzki: Kulturalni ludzie tak nie tańczą. Czy na urodzinach swojej teściowej też tak tańczysz? Zupełnie nowego znaczenia nabiera teraz określenie „rzuciłem swoją dziewczynę”. Fajnie, fajnie, fajnie… ale czuć było, że bez muzyki zatańczylibyście tak samo.
Agnieszka Chylińska: Jaka Ty jesteś zgrabna dziewucha. Ta Twoja pupa to łuch… mistrzostwo świata. Twoja pupa Jacku też jest super.
Małgorzata Foremniak: Dla mnie była klasa, klasa i jeszcze raz klasa.

ANIA_I_JACEK

ANIA_I_JACEK

ANIA_I_JACEK

ANIA_I_JACEK_PROKOP_MARCIN_HOLOWNIA_SZYMON

I ostatnie uczestniczki tego półfinału. Mocha czyli „trzy niegrzeczne dziewczynki” jak powiedział Marcin Prokop. Zaśpiewały, ale czy się spodobało.
Agnieszka Chylińska: Nie wiem czemu, bardziej podobało mi się Wasze wykonanie na castingu. Świetnie wyglądacie, ale coś mi się tu nie zgadzało.
Małgorzata Foremniak: Ja podzielam, to co mówi Agnieszka na castingu byłyście razem, a tu jest tak, że każda z was eksponowała swój głos. Ale jesteście genialne i nienawidzę Was.
Kuba Wojewódzki podsumował: Na castingu było coś niezwykle czarnego w Waszych głosach. A dzisiaj zapachniało stołeczną estradą, taką poprawnością. Ja powiem tak, moja dwójka to Piotr Lisiecki i Paweł Paprocki. Dla Was nie ma miejsca.

Czy to będzie zła wróżba?

MOCHA

MOCHA_PROKOP_MARCIN_HOLOWNIA_SZYMON

Najwięcej głosów od telewidzów dostaje … Piotr Lisiecki, chłopak ma już pewne miejsce w finale.
Kto do niego dołączy? Jury wybiera pomiędzy uczestnikami, którzy dostali w dalszej kolejności najwięcej głosów. Czyli Paweł Paprocki oraz Ania i Jacek.

PROKOP_MARCIN_LISIECKI_PIOTR_HOLOWNIA_SZYMON

Kogo wybiorą jurorzy?
Małgorzata Foremniak: Jestem za mega dance. Ania i Jacek
Kuba Wojewódzki: Ja powiedziałem 20 min temu swoje dwa typy, Piotr Lisiecki i Paweł Paprocki.
Agnieszka Chylińska, głos decydujący: Jestem za mega dance…

PROKOP_MARCIN_PAPROCKI_PAWEL_ANIA_I_=JACEK_HOLOWNIA_SZYMON

ANIA_I_JACEK_LISIECKI_PIOTR


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>