www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Trzebiatowska ucieka przed paparazzi!

Gwiazda ostatnio spędza więcej czasu w Krakowie niż w stolicy. Czy serialowa Monika planuje przeprowadzkę?

Marta Żmuda Trzebiatowska obecnie pracuje głównie w Krakowie, gdzie całe dnie spędza na planie serialu „Julia”. Aktorka jest zachwycona spokojem i twórczym klimatem, jaki panuje w tym mieście. Najbardziej jednak podoba jej się to, że… nie śledzą jej namolni fotoreporterzy!

– Kilka dni temu po raz pierwszy spotkałam jednego! – emocjonuje się aktorka na łamach „Show”. – Byłam zaskoczona, bo zupełnie się odzwyczaiłam od ich widoku. Akurat przyjechał do mnie Adam (Król, narzeczony aktorki- przyp. red.), a ja przerażona stwierdziłam: „Adaś, ktoś mnie śledzi, ja się boję!” Wieczorem jechaliśmy na kolację ze znajomymi i Adam zauważył mojego „prześladowcę”. „Martuś, to tylko paparazzi” stwierdził ze śmiechem. To musiał być krakowski paparazzi, bo gdy przez przypadek wjechaliśmy „pod zakaz”, zdezorientowany zatrzymał się. Warszawski oczywiście pognałby za nami.

Choć Marta Żmuda Trzebiatowska nie wyznała, czy zamierza osiąść w Krakowie, jedno jest pewne: poza stolicą celebryci mają łatwiej. Zwłaszcza jeśli chodzi o łamanie przepisów drogowych!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>