www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Trojanowska będzie projektantką!

Nie chciała być kojarzona już tylko z rolą Moniki z „Klanu”, dlatego Izabela Trojanowska w wielkim stylu wróciła na estradę. Ale nowa piosenka artystki to nie ostatnia niespodzianka dla sporej rzeszy jej fanów. Trojanowska już teraz pracuje nad swoją… kolekcja ubrań!

Gdy jakiś czas temu zaprezentowała wszystkim swoją nową, ulepszoną zabiegami twarz, mało kto wiedział, co za tym naprawdę stoi. Jedni chwalili jej odmłodzone oblicze, inni śmiali się, że nie potrafi pogodzić się z upływającym czasem, ale ona już wtedy prowadziła rozmowy z firmą odzieżową! Jej przedstawiciele zaproponowali Izabeli Trojanowskiej pomoc przy tworzeniu autorskiej kolekcji. Znudzona rolą w jednym serialu gwiazda przyjęła tę ofertę z wielką radością.

– To było jak spełnienie marzeń, bo pani Izabela od dawna sama projektuje stroje. I to nie tylko na scenę – zdradza „Rewii” znajomy piosenkarki.

Już dziś wiadomo, że jej kolekcja ubrań dla kobiet na sezon wiosenno-letni ujrzy światło dzienne na początku 2012 roku. Ubrania będzie można kupić przez internet. Marka odzieżowa pod nazwą Mona Iza będzie połączeniem kobiecości i funkcjonalności, którą tak bardzo ceni aktorka. Wszystko wskazuje też na to, że na pokazie zabraknie nobliwych garsonek i nudnych żakietów, w jakich na co dzień przed kamerami występuje Izabela Trojanowska. Nie zabraknie za to strojów młodzieżowych, gdyż, jak zdradza informator „Rewii”, piosenkarka ma nadzieję, że w wypromowaniu jej kolekcji będzie towarzyszyć jej córka, Roxana!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>