www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Trauma Krystiana Wieczorka!

Od dawna wiadomo, że aktor nie posiada prawa jazdy. Znamy prawdziwy powód jego niechęci do czterech kółek!

Ścieżka wiodąca do sławy często jest kręta i wąska, jednak Krystian Wieczorek przekonał się kiedyś, że o wiele bardziej niebezpieczna jest zwykła droga asfaltowa:

– Jeden zakręt mógł się okazać pętlą u szyi. I to dosłownie, bo uległem koszmarnemu wypadkowi samochodowemu.- wyznał aktor na łamach „Twojego Stylu”.

Wypadek, który miał miejsce kilka lat temu sprawił, że gwiazdor serialu „M jak miłość” odczuwa strach za każdym razem, gdy musi wsiąść do samochodu. O zrobieniu prawa jazdy, nie ma nawet mowy, chociaż w pracy aktora byłoby to dużym udogodnieniem. Dla Krystiana liczy je jednak tylko to, że z tego wypadku wyszedł cało:

– Ale żyję i czuję, że dostałem prezent od Boga czy losu. To takie warunkowe przejście do następnej klasy z zastrzeżeniem, żeby nie być idiotą i ignorantem. Nie muszę chyba dodawać, że prowadziła kobieta. Co jest kolejnym dowodem na to, że o zmianach w moim życiu decydują kobiety.- próbował żartować.

Po wyznaniu Krystiana Wieczorka można uznać za pewnik, że aktor mając za sobą taki ciężki wypadek już nigdy nie zrobi prawa jazdy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>