www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Topowe Bywalczynie 2012

Bywanie na salonach jest bardzo ważnym elementem show-biznesowego życia. Mówi się nawet: „trzeba bywać, żeby być”.

Gwiazdy, które tak właśnie uważają i bywają – w miarę możliwości – zawsze i wszędzie, znalazły się na naszej liście Top Bywalczyń 2012.

 

Przedstawiamy Wam ranking celebrytek, które od stycznia 2012 zaliczyły najwięcej imprez show-biznesowych.

Niekwestionowaną zwyciężczynią została Anna Popek (57 imprez). Na drugim miejscu znalazła się etatowa bywalczyni Aleksandra Kisio (47 imprez), na trzecim Anna Wendzikowska (44 imprezy), a tuż za nią Paulina Sykut (42 imprezy) i Edyta Herbuś (41 imprez). Podobnym wynikiem mogą się pochwalić Anna Samusionek (40 imprez) i Aleksandra Mikołajczyk (36 imprez).

8. miejsce przypada Katarzynie Zielińskiej, która choć w tym roku mniej imprezowała to i tak nie brakowało jej na eventach (32 imprezy).

Wszechobecna i wiecznie krytykowana w minionych latach Katarzyna Cichopek zniknęła na jakiś czas z salonów. W tym roku zaobserwowaliśmy jej powrót (28 imprez), ale już nie jako rozchwytywana aktorka – konferansjerka, a przede wszystkim jako autorka poradników i dyżurna Sexy Mama kraju.

Mamy także grupkę znanych kobiet, które z różnych przyczyn nagle zaczęły się pojawiać na salonach. Należy do nich m.in. Karolina Szostak (21 imprez). Dziennikarka zdobyła popularność dzięki kostiumowi z wyjątkowo dużym dekoltem, w którym przedstawiła wiadomości sportowe w Polsacie. Filmik opanował internet, a gwiazda została okrzyknięta „największym biustem Polsatu”. Od kwietnia Karolina Szostak zasypywana jest zaproszeniami na imprezy i chętnie z nich korzysta.

Podobną sytuację mamy z Natalią Siwiec (19 imprez). Choć gwiazda od siedmiu lat pracuje w modelingu, zrobiło się o niej głośno podczas tegorocznych Mistrzostw EURO 2012. Zauważona przez fotoreporterów na Stadionie, dzięki fotografiom, które obiegły świat, została okrzyknięta Miss Euro 2012.

Po słynnym awaryjnym lądowaniu samolotu na warszawskim Okęciu w listopadzie ubiegłego roku, którego pasażerką była m.in. Magdalena Steczkowska, o gwieździe zrobiło się głośno. Mniej więcej od tego czasu piosenkarka zaczęła pojawiać się na salonach (21 imprez). Jednak prawdziwym powodem „bywania” okazała się chęć promocji jej nowej płyty, która w lutym trafiła do sklepów.

Ilona Felicjańska (17 imprez), która w ramach poprawiania swojej nadszarpniętej reputacji od kwietnia stara się pojawiać na większości wydarzeń kulturalnych. Choć modelka, po tym jak się przyznała do alkoholizmu, trafiła na czarną listę celebrytów niechętnie widzianych na salonach, nie wiele sobie z tego robi.

Kolejną gwiazdą, która zaczęła „bywać” jest Maja Sablewska (25 imprez). Była menagerka m.in. Dody postanowiła zmienić zawód i została stylistką gwiazd. W między czasie odnalazła także szczęście u boku nowego partnera Wojciecha Mazolewskiego znanego jazzmana, z którym chętnie chodzi na imprezy, głównie modowe.

Jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd minionego roku jest Agnieszka Szulim (26 imprez). W jej życiu także zaszło wiele zmian, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Gwiazda najpierw odeszła z programu „Pytanie na śniadanie”, a pod koniec roku pożegnała się z TVP. Rozstała się także z mężem. Wszystkie te zmiany spowodowały, że o dziennikarce ani przez chwilę nie mogło być cicho. Agnieszka Szulim była także współprowadzącą program „Bitwa na głosy”. Tak głośne gwiazdy są najlepszym kąskiem dla organizatorów imprez wszelakich, dziennikarka musiała więc robić ostrą selekcję w zaproszeniach.

Lidia Kopania po nieudanym występie podczas Eurowizji 2009 na długi czas zniknęła z kronik towarzyskich. Wokalistka w tym roku postanowiła powrócić do „żywych” i jakoś zaistnieć zaliczając po kolei imprezy (28 imprez).

Beata Tadla po 7 latach zdecydowała się na zmianę pracy i odeszła z TVN do TVP1, gdzie została prowadzącą „Wiadomości”. W tym roku dziennikarka rozwiodła się także ze swoim mężem. Być może powodem częstego bywania na salonach (28 imprez) jest chęć odreagowania stresów.

Mniej więcej w połowie roku na salonach pojawiła się grupa serialowych aktorek młodego pokolenia. Anna Gzyra (32 imprezy), Gabriela Oberbek (20 imprez), Agata Nizińska (18 imprez, Marta Powałowska (17 imprez) oraz Izabela Zwierzyńska (17 imprez) to panie, które utrzymując trend, mają szansę w przyszłym roku przegonić w rankingu Annę Popek.

Nie ważne z jakich pobudek, czy dla lansu czy w ramach promowania swojego nowego przedsięwzięcia albo żeby odreagować stresy dnia codziennego – ważne, że nasze gwiazdy i gwiazdeczki bywają! Bo o kim byśmy pisali, na kogo byśmy patrzyli? Dlatego prosimy o jak najwięcej!

Tego życzymy naszym Internautom i Bohaterom serwisu TopStars.pl w Nowym 2013 Roku!

Ilość podanych imprez to wydarzenia, na których nasi fotoreporterzy byli obecni (ok. 90 proc. wszystkich imprez show-biznesowych w kraju).


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>