www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomkowi Karolakowi puściły nerwy!

O co poszło? O Violę Kołakowską!

A wszystko przez Tomasza Kina, który wspólnie z Karoliną Korwin – Piotrowską pracuje w „Maglu towarzyskim”. Chodzi o jego wypowiedź dotyczącą matki dzieci Karolaka, Violi Kołakowskiej. Na takie tematy Karolak żartować nie lubi, szybko więc pogroził dziennikarzowi:

„Jeśli Tomasz Kin w swoim juz niemodnym juz programie pt Magiel Towarzyski nazwał Violke Kolakowską „surokatką”-jeśli to prawda -to mu je*ne ze sie gnoj nie pozbiera.Tomeczku jesteś burakiem i do Wojewódzkiego nigdy nie doskoczysz bo Ci klasy brakuje.A za obrażanie mojej rodziny należy Ci sie wpier*ol” – napisał Karolak na swoim profilu facebookowym (pisownia oryginalna).

 

Pogróżki nie zrobiły najmniejszego wrażenia na Kinie, ale… rozbawiły do łez jego partnerkę, Karolinę Korwin – Piotrowską, która pospieszyła z ripostą:

Talon na balon dla tego, kto zna słowo „surokatka” – napisała Karolina Korwin-Piotrowska na swoim profilu, udostępniając skan wypowiedzi Tomasza Karolaka.

W wypowiedzi dla „Faktu” dodała jeszcze:
Mogę mu jedynie polecić żeby kupił sobie słownik języka polskiego, bo ja nie znam takiego słowa jak „surokatka”. Domyślam się że chodziło o „surogatkę”. Nie chce mi się tego komentować. Tomek Karolak jest świetnym aktorem, natomiast słownik języka polskiego obowiązuje każdego.

Jak skończy się ta awantura? Tomasz Karolak ma odpowiedź na to pytanie:
I podaj mnie za pogróżki do sadu! (pis. oryg.) – napisał na Facebooku oburzony aktor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>