www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomek Karolak „klepie biedę”?

Niektóre źródła podają, że jest jednym z lepiej zarabiających aktorów. On sam twierdzi coś zupełnie innego…

Apartament za 2 miliony, prywatny teatr i kosztowne hobby – kolekcjonowanie aut. Tomek Karolak na pierwszy rzut oka żyje jak Krezus. A jak jest naprawdę?

– Mam 14 aut, ale to są w większości samochody stare, do renowacji, kolekcjonerskie, które są kupowane za bezcen. Samo odrestaurowanie ich trwa czasem rok. Starymi autami zacząłem się fascynować dawno, jakieś dziesięć lat temu – tłumaczy się ze swojego majątku aktor na łamach „Flesza”. – A loft, owszem kupiłem, ale nie za dwa miliony. Raczej nie wydałbym takich pieniędzy na mieszkanie. Sam żyję w wynajmowanym. I na razie nie mam w planach kupowania nieruchomości. Teraz mam ważniejsze plany na głowie, np. teatr, który zaczyna przynosić zyski.

Trudno uwierzyć w takie wyznania. Przecież Karolak, oprócz szefowania w teatrze gra jeszcze w serialach, filmach, reklamach, a nawet ma swój felieton w radiu.

– Wiem, że większość ludzi myśli, że zarabiam krocie i że jestem facetem ubranym w Armaniego, który jeździ ferrari. Ale tak nie jest. Jestem zwykłym facetem. W życiu mam te same problemy, co inni – twierdzi jeden z najlepiej zarabiających polskich aktorów…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>