www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomasz Stockinger: trzy lata bez prawa jazdy…

Gdy aktor znany z serialu „Klan” prowadził auto „na podwójnym gazie”, posypały się na niego gromy. Ale poddał się karze, odpokutował i… obiecuje, że nie popełni drugi raz tego samego błędu!

Tomasz Stockinger, który ponad trzy lata temu upił się „w sztok” i wsiadł do samochodu, właśnie odebrał nowe prawo jazdy. Aktor zapewnia, że każdego dnia myślał o poszkodowanej w wypadku kobiecie i starał się naprawić swój błąd.

Pokrzywdzona otrzymała ode mnie odszkodowanie zgodne z jej oczekiwaniami – zapewnia gwiazdor „Klanu” na lamach „Na żywo”. – Dziś dostać prawo jazdy nie jest wcale łatwo, zmieniły się standardy i wymagania. Dlatego przygotowywałem się sumiennie, brałem lekcje jazdy z instruktorem i zdałem za pierwszym razem.

Te trzy lata bez prawa jazdy były ważną lekcją w życiu Tomasza Stockingera:
Życie bez prawa jazdy ma też swoje dobre strony. Nauczyłem się poruszać komunikacją miejską i przypomniałem sobie jej uroki. Jestem pełen uznania dla Transportu Miejskiego w stolicy! – zwierza się aktor.

Serialowy Paweł Lubicz przyznaje jednak, że wypadek i kara, jaką poniósł stanowią zamknięty rozdział w jego życiu:
Nie ma co tutaj filozofować. Po prostu miałem totalną wpadkę, źle się czułem, to była głupota i zapłaciłem za to.- mówi aktor.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>