www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomasz Stockinger obraża Cichopek i Mroczków!

Choć na swoim koncie ma wiele ciekawych ról, od lat Tomasz Stockinger jest kojarzony z postacią doktora Pawła Lubicza „Klanu„. Postać, w jaką się wciela jest nieskazitelna i nieco monotonna, ale mimo to aktor nie ma oporów, by skrytykować… kolegów z innego serialu TVP!

Tomasz Stockinger ma syna Roberta, który jest jego oczkiem w głowie. Choć aktor dawno rozstał się z matką chłopaka, dba o dobre relacje ze swoim potomkiem. Ostatnio starał się wpłynąć na wybór drogi zawodowej dorosłego już syna. Okazuje się, że Robert chciał zostać aktorem! Wtedy na szczęście interweniował znany tata:
– Zapytałem go czy chciałby skończyć tę szkołę i potem pracować do emerytury w teatrze. Nie chciał!– opowiada zaskoczony Tomasz Stockinger w wywiadzie z tygodnikiem „Na żywo”- Zapytałem go więc, o jakiej karierze marzy- celebryty, jak Marcin Mroczek i Kasia Cichopek? Bo jeśli tak, to może ją rozpocząć już teraz, chodząc na castingi i serialowe sesje. Ale jeżeli wybierze szkołę teatralną, to musi mieć świadomość, że wnika w świat artystów, który jest piękny, lecz wymagający. Robert już jako dziecko twierdził, że aktorem nie będzie, bo nie chce być tak zmęczony jak tata…

Jaką profesję wybrał więc Robert Stockinger? Syn celebryty nie pójdzie w ślady „Cichopków” i „Mroczków„, lecz zostanie… dziennikarzem:
– Dzieci znanych artystów garną się do tego zawodu– chwali się aktor serialu „Klan”.

TOMASZ STOCKINGER Z SYNEM ROBERTEM STOCKINGEREM


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>