www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomasz Karolak wspina się po górach z Cartoon Network

Znamy już datę premiery „Ekspedycji Cartoon Network”! Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 17 października o 18:30 (emisja w piątki o 18:30).

 

„Ekspedycja Cartoon Network” to nowa, lokalna produkcja CN przypominająca współczesne podchody. To też idealna okazja do tego, aby sprawdzić wiedzę i umiejętności polskich celebrytów, którzy pomagają dzieciom zdobyć nagrodę. Program składa się z sześciu odcinków, do każdego z nich zaproszono innego gościa specjalnego. W odcinku „Poszukiwacze zaginionego skarbu” Tomasz Karolak wyrusza w Bawarskie Alpy z trzema dziewczynkami z Warszawy. Mimo ulewnego deszczu i niskiej temperatury (5°C) aktor i drużyna nie poddali się i dzielnie rozwiązywali kolejne zagadki.

Na długiej i wyczerpującej trasie, w strugach deszczu dziewczynki wypytywały aktora o to ile ma lat i ile ma „łącznie córek i synów”. Odpowiedź Tomasza Karolaka była zaskakująca: Łącznie mam 24 córki i 16 synów. Oni zjadają dziennie 16 kilo kartofli, 7 bochenków chleba, 4 kostki masła, 4 kilo kiełbasy i 27 jajek.

Z takim gościem specjalnym nie ma mowy o nudzie!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>