www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tomasz Ciachorowski w nowym serialu

Tomek pokonał dwóch znanych gwiazdorów.

Udało się!

Tomek Ciachorowski ma szansę na wyjście  z cienia postaci serialowego Michała z Majki i wejścia w kolejną rolę … serialową.

Z doniesień  Super Expressu dowiadujemy się, że już ruszyła praca na planie nowego serialu stacji Polsat o tytule Linia życia. W tej właśnie produkcji Ciachorowski dostał główna rolę. Ale nie było tak łatwo, jakby się wydawać mogło. Tomek stanął do walki o rolę z aktorami, których dobrze już znamy z telewizyjnego ekranu. Z Krystianem  Wieczorkiem i Michałem Lesieniem. Dlaczego wygrał Tomek?

Wieczorek gra już w „M jak miłość”, „Czasie honoru”, a niebawem dołączy do obsady serialu „Plebania”. Producenci uznali, że będzie go za dużo. Lesień co prawda występuje tylko w serialu „M jak miłość”, ale jego rola jest tak charakterystyczna, że byłby skazany na niepotrzebne porównania. A w dodatku sam Tomek bardzo dobrze wypadł na castingach – czytamy.

Zapowiada się kolejny tasiemiec Polsatu, bo jak podaje tabloid Linia życia ma wejść na miejsce kończącego już swoją ośmioletnią karierę serialu Samo życie.

Lesie?_Micha?_Piechowiak_Angelika

Michał Lesień, Angelika Piechowiak

Tomasz Ciachorowski, Joanna Osyda

Tomasz Ciachorowski, Joanna Osyda


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>