www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tola Szlagowska o imprezowaniu w LA

Z okazji premiery serialu L.A. Complex, MTV zaprosiło do Polski Tolę Szlagowską. Piosenkarka znana z zespołu Blog 27, najmłodsza w historii laureatka nagrody MTV Europe Music Award, od jakiegoś czasu mieszka i próbuje swoich sił w Mieście Aniołów.

 

Tola opowiedziała MTV o swoich doświadczeniach z Los Angeles, porównując je z losami bohaterów serialu, którzy tak jak ona, przyjechali do tego miasta, by spełnić swoje marzenia o byciu aktorami, tancerzami, producentami czy komikami.

W wywiadzie piosenkarka opowiada m.in. o tym, jak wyglądają domówki w Los Angeles.
– Są tam takie imprezy, jak w teledyskach i filmach – imprezy w willach z basenem. Ale ja jakoś  nie lubię tego typu zabaw. Nic nie wiem o życiu imprezowym w tym mieście. Nic, bo nie mam 21 lat, czyli w zasadzie nie mogę pójść do żadnego klubu – wyznaje Tola. – Jestem na to zła, bo przez to nie mogę wejść też na koncerty. Raz pożyczyłam prawo jazdy od koleżanki, ale zorientowali się, że nie wyglądam tak jak na zdjęciu. Niestety, nie udało się wejść.

Tola opowiada również, w jaki sposób jej agent przedstawiał ją i promował.
– Pierwszą rzeczą, którą mówił ludziom o mnie to, to że jestem najmłodszą osobą, która dostała nagrodę MTV. Dla wszystkich to było mega WOW. To, że płyta była podwójną platyną, robi na nich olbrzymie wrażenie, bo wiedzą, jak jest ciężko to osiągnąć. Tylko nie mają świadomości, że Polska jest dużo mniejszym rynkiem, a realia są inne. Wydaje im się, że jeśli sprzedałam tyle płyt, to jestem milionerką. No, a tak nie jest.

– Bardzo wciągnęłam się w serial L.A. Complex – mówię to szczerze. Jest naprawdę bardzo prawdziwy – prawdziwy do bólu. […] Każdy ma po pięć różnych prac. Cały czas jest rywalizacja i nigdy nie wiadomo, czy się uda czy nie. Podobała mi się np. scena, jak Abby była totalnie załamana po castingu i mówiła, że na pewno jej źle poszło. Potem okazało się, że jednak było zupełnie inaczej. Mam wrażenie, że takie sytuacje ciągle spotykają moich znajomych – mówi artystka.

Serial L.A. Complex opowiada o tym, jak przetrwać w Mieście Aniołów. Główną bohaterką serialu jest aspirująca aktorka Abby, która wyrusza
z Kanady na podbój Los Angeles. Na miejscu spotyka ją wiele rozczarowań – zrezygnowana i bez pieniędzy, zamieszkuje w kompleksie budynków, który mieszkańcy przewrotnie nazywają Lux. Tam poznaje innych śmiałków, którzy także próbują zaistnieć w show-biznesie. Grupa znajomych zrobi wszystko, by zrealizować swoje marzenia. Chęć ich spełnienia nie raz okaże się ważniejsza niż uczucia innych, a stworzenie normalnego związku w grzesznym Los Angeles – prawie niemożliwe.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>