www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

To Rafał ją zdobywał!

Andżelika Piechowiak już ponad rok jest szczęśliwa w związku z Rafałem Olejniczakiem. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć, jak wyglądały ich początki! Było bardzo romantycznie!

Gwiazda serialu „M jak miłość” w pracy jest poukładana i perfekcyjnie przygotowana. W życiu osobistym jednak nie! Nic dziwnego zatem, że straciła głowę dla szarmanckiego radiowca Rafała Olejniczaka. Czym ją ujął?

– Mamy podobne charaktery i widzenie świata. Wiemy też, kiedy odpuścić, żeby nie doszło do konfliktu – wyjaśnia Andżelika w wywiadzie z „Twoim Imperium”. Aktorka przy okazji podzieliła się z innymi paniami receptą na to, jak zapoczątkować znajomość, by stała się ona czymś więcej, niż przelotny flirt.

– Raczej wolę czuć się uwodzona i zdobywana, niż zdobywać. Początki pokazują, na ile mężczyźnie zależy na kobiecie. Kobiety, które odwracają te role, przyspieszają bieg zdarzeń i naciskają, same odbierają sobie możliwość przeżycia takiego fajnego etapu, gdy widać, że facet traci dla nas głowę. To szalenie przyjemne i jest podstawą do tego, by budować coś fajnego i trwalszego niż tylko chwilowe zauroczenie – radzi Andżelika. – Poza tym mężczyźni to zdobywcy. Muszą poczuć, że są sprawcami całego zamieszania.

Czy obecny związek Andżeliki okaże się tym na całe życie? Tego jej życzymy!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>