www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

To ona zabiła Ryśka z „Klanu”!

Halszka, którą zagrała Jolanta Mrotek zabiła Ryszarda Lubicza w „Klanie”.  Aktorka wyznała teraz, że spotykają ją z tego powodu nieprzyjemności. Ale nie żałuje tej sceny.

Co prawda Halszka bezpośrednio nie spowodowała śmierci, na pewno się do niej przyczyniła. Jolanta Mrotek która ją grała, spodziewała się, że ruszy fala oburzenia. „Ale do głowy mi nie przyszło, że sprawy przybiorą tak dramatyczny obrót., bym musiała się tłumaczyć na każdym kroku, że będę napiętnowana!” – mówi w „Tele Tygodniu”. „Dostałam całą masę SMS-ów od znajomych, którzy pytali, dlaczego się na to zgodziłam” – dodaje.

Zdaniem Mrotek, wykonała ona po prostu swoje zadanie. „Ktoś przecież musiał to zrobić – i padło na Halszkę, dyżurny czarny charakter „Klanu”” – opowiada aktorka. Jak relacjonuje, Rysiek, czyli Piotr Cyrwus drżał o to jak zareagują ludzie na zabójczynię.

Przyznaje też, że napiętnowany jest też jej syn, który uczy się teraz w gimnazjum. „zaproponowano mi w szkole pogadankę na temat śmierci Rysia i myślę, że tajniki realizacji jak choćby to, że przeciągano go na specjalnej linie, a scenę upadku zagrał za niego kaskader – mogą zaciekawić koleżanki i kolegów syna” – tłumaczy Mrotek.

Halszka, a to był taki dobry chłop!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>