www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Teściowie zaakceptowali Rubika?

Tak, tak. Przy okazji wyszło, że jednak były jakieś problemy.

Związek kompozytora Piotra Rubika (42 l.) z młodziutką modelką Agatą Paskudzką (23 l.) wywoływał gorące dyskusje. Ona taka młoda, on już niemal wiekowy. Czy wystarczy namiętne uczucie by ich szczęście trwało wiecznie? Jakby nie patrzeć, dzieląca ich różnica 19 lat to całkiem sporo. Nie będziemy sięgać do innych ekstremalnych przykładów, jak małżeństwo Andrzeja i Kamili Łapickich, których dzieli 60 lat życia…

Wracając do Rubików. Mimo plotek, spekulacji o rozstaniu, tych dwoje nie zamierzało marnować czasu. Szybko odbył się ślub, a potem na świat przyszła córeczka Agaty i Piotra, dzisiaj już roczna Helenka. I choć od czasu do czasu pojawiają się plotki o drobnych konfliktach pary, obchodzi się bez wielkich kłopotów. Teraz przy okazji informacji o wyjeździe Rubika z żoną i dzieckiem na trasę koncertowa po U.S.A. okazało się, że razem z nimi pojechali też teściowie Rubika, a rodzice Agaty, Jolanta i Witold Paskudzcy.

Jego teściowie przeżywali bardzo trudny czas. Ostatnia powódź przyniosła im spore straty. Załamali się, bo wszystko wymagało gruntownego odświeżenia i remontu. Piotrek chciał, by trochę oderwali się od smutnej rzeczywistości… – mówi znajomy Rubika w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Teraz teściowie pewnie zapomną o wszystkich wątpliwościach, jakie mieli kiedyś, bo jak dodał ów znajomy

Szczególnie Jola potrzebowała sporo czasu, by przekonać się do Piotra. Wiadomo przecież, że martwiła ją różnica wieku.”

Paskudzka_Rubik_Agata_Rubik_Piotr

Paskudzka_Agata_Rubik_PiotrWpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>