www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Teraz Doda będzie chodzić na parady!

Po co Doda poszła na Paradę Równości? Z nudów? Z samotności? A może wokalistka szuka tam… nowych inspiracji?

Jeszcze nie tak dawno Tatiana Okupnik chwaliła się, że w Londynie jest ulubioną wokalistką gejów. Teraz z podium strąciła ją… sama Doda! Artystka z wielkim zaangażowaniem wystąpiła w Paradzie Równości. Wykonała nawet specjalnie napisaną na tę okazję piosenkę „Trwa energia”, która mówi o potrzebie tolerancji. Wokalistka już dziś zapowiada też, że będzie częściej popierać tego typu akcje:
– Od zawsze wspierałam środowiska homoseksualne, tym bardziej, że należy do nich wielu moich bliskich znajomych. Na tyle, na ile mogę, staram się więc angażować w różne akcje mające na celu wsparcie tych grup, zamanifestowanie mojego dla nich poparcia – wyjasnia Doda w wywiadzie dla „Show”. – Tym razem też cieszę się, że mogłam jakoś pomóc, zwrócić uwagę na ich problemy. Mam nadzieję, że to podziała.

Doda, która od niedawna jest singielką, twierdzi, że ma teraz więcej wolnego czasu i szuka nowych pomysłów na siebie. Na przykład na paradach równości i w klubach homo:
– Gdy jest się singlem od razu dostaje się dużo więcej czasu, który można spożytkować na przykład na kreatywne myślenie, co zrodzi ciekawe pomysły – mówi wokalistka.

Oby tylko królowa gejów i lesbijek nie zaczęła tworzyć tylko dla tak niszowej publiczności…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>