www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Teodorska nie płaciła rachunków- zobacz, co jej „odcięli”

Rozstanie z milionerem jest bardzo bolesne.

Po związku z bogatym Krystianem Zielińskim pozostało już tylko wspomnienie.

A były to wspaniałe czasy. Pamiętacie? Tyle było informacji o ich wspólnych wypadach na zagraniczne zakupy, o planowanym ślubie, wspaniałym pierścionku zaręczynowym. Ach to były bajkowe plany. Ale życie nie jest już tak słodkie. Po zakończeniu związku z Krystianem, Małgosia musiała znaleźć sobie mieszkanie. Ostatnio pojawiła się informacja, że kupiła nowe lokum za kilka milionów złotych. Teraz pojawia się informacja, że odcięli jej telefon, internet i zablokowali stronę internetową z powodu procesu windykacyjnego …

Jest jej trudno, ponieważ nie ma innych dochodów oprócz roli w „Plebanii”. Gośka zaczęła żyć tak jak większość Polaków. Już wie, co to znaczy kiedy odcinają internet i telefon za niezapłacone rachunki. Nie jest w dobrej formie, ale powiedziała mi, że życie dopiero teraz uczy ją pokory – mówi znajoma aktorki w rozmowie z tygodnkiem Na Żywo.

C’ est la vie…

Teodorska_małgorzata_zielinski_krystian

Teodorska_małgorzata

Teodorska_małgorzata

Teodorska_małgorzata


Wpisz komentarz

 1. 23 lipca 2010 16:13

  Teodora:

  Ech Teodorska nie pamietasz ile nakradlas? Kolezanke okradlas na rachunki telefonu jeszcze wtedy chyba IDEA to byla, Twojemu ex chlopakowi Darkowi rabnelas 30tys zlotych jak go aresztowali u CIebie w domu, a potem nagle kupilas sobie MINI wplacajac te pieniadze.

 2. 24 lipca 2010 10:09

  Nobody:

  Calkowity brak slow dla zachowania Teodorskiej. Wydaje jej sie ze okradanie ludzi, wciaganie kokainy i chodzenie do lozka z zonatymi facetami jest w porzadku. W takim duchu wychowuje swoja 12 letnia corke Wiktorie.

 3. 5 czerwca 2011 10:47

  www.topstars.pl:

  Teodorska nie placila rachunkow zobacz co jej odcieli.. He-he-he 🙂

Podobne posty:

/* */?>