www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Tatuaże gwiazd

Mają je twardzi faceci – jak Przemek Saleta, twarde kobiety – jak Agnieszka Chylińska i delikatne modelki, celebrytki i aktorki. Tatuaże!

Znaki zodiaku, imiona, tribale, abstrakcje, smoki… możliwości upiększenia(?) swojego ciała za pomocą tatuażu jest bez liku. No właśnie – jedni uważają tatuaż za sztukę, inni za szkodliwą fanaberię i przejaw złego smaku. Jakby nie było, tatuowano się od wieków, a i dziś, nie tylko na ulicy, ale i na wybiegach mody czy najmodniejszych salonach wielkich metropolii spotkamy wytatuowane gwiazdy z pierwszych stron gazet.

Moda na tatuaże jest zmienna. Był czas na znaki zodiaku, imiona, najlepiej wykonane w obcym języku (patrz: Doda i Radek Majdan, którzy wytatuowali swoje imiona w języku hebrajskim), na tzw. tribale (ma taki Ewa Pacuła) czyli abstrakcyjne symbole plemienne, chińskie smoki i symbole magiczne. Kolorowe i w jednym kolorze. Do wyboru, do koloru, na co kto ma ochotę i jaką fantazję. Kobiety tatuują sobie kark i łyki, raperzy – jak Liroy – tatuują co się da i gdzie się da.

A Wy co myślicie o tatuażach? Dla inspiracji mamy dla Was galerię wytatuowanych gwiazd!


Wpisz komentarz

  1. 7 maja 2017 09:15

    Prawda:

    Tatuaż to dzieło i sukces demonów, że tak bardzo zniewoliły i opętały takiego człowieka. Ma duszę takiej osoby w swoich rękach.

Podobne posty:

/* */?>