www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Taniec z gwiazdami” w rytmie salsy i walca

W piątym odcinku „Tańca z gwiazdami” gościem specjalnym był popularny w naszym kraju kanadyjski piosenkarz Garou. Uczestnicy tańczyli salsę i walca, który zdecydowanie królował!

Rozpoczął dostojnie zawodowy bokser Krzysztof Diablo Włodarczyk w parze z Agnieszką Pomorską, ale chyba za bardzo się starał, bo Piotrowi Galińskiemu przypominał bardziej… woźnicę, niż wiedeńskiego dżentelmena.

Za to Marek Włodarczyk i Kamila Kajak w walcu wiedeńskim „Usta Milczą, Dusza śpiewa” Franza Lehara wypadli bardzo ładnie. „Od takiego walca niejednej kobiecie mogło się zakręcić w głowie” – podsumowała Ivona Pavlovic.

Z lekkością i uczuciem zawirowali Sambor Czarnota i Magdalena Soszyńska-Michno

Zaś Oleg Savkin i Katarzyna Krupa, którym przypadł w udziale jeden z najpiękniejszych walców na świecie „Trędowata” Wojciecha Kilara – zatańczyli koncertowo.

Obronną ręką z tanecznych zmagań wyszedł również surfer Steve Allen i Anna Głogowska. „Raz pod wodą, raz na wodzie, dzisiaj – na wodzie” – oceniła jurorka Pavlovic.

Alan Andersz i Blanka Winiarska – walc wiedeński „The Lost World” Johna Williamsa – jak zwykle pięknie aktorsko, z wyczuciem, ta para chyba daleko zajdzie i to nie tylko w tym programie.

Element energetyczny tego odcinka to salsa w wykonaniu naszych gwiazd.

Agata Kulesza, która temperament wręcz rozsadza była idealną partnerką dla ognistego Stefano Terrazzino.

Najwyższe noty jurorów uzyskali Natalia Lesz i Łukasz Czarnecki

…para z ogniem, która doskonale wczuła się w muzykę, nie tylko zdaniem Beaty Tyszkiewicz oraz Marta Żmuda Trzebiatowska i Adam Król, którzy zatańczyli zjawiskowo i widowiskowo. Oni też wygrali zarówno w ocenie jury, jak i w głosowaniu telewidzów.

Niestety, salsa okazała się pechowa dla Ilony Felicjańskiej i Roberta Kochanka. Salsa, co brutalnie wytknęła Pavlovic, nie jest mocną stroną Ilony, która w odróżnieniu od wybiegu, na parkiecie poruszała się raczej na miękkich nogach.

Przez to musiała odpaść z programu, a szkoda.

Wzruszona Felicjańska przyznała, że z odcinka na odcinek coraz bardziej chciała w tym programie pozostać, choć z drugiej strony wiedziała, że nic nie trwa wiecznie. Nawet taniec z gwiazdami.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>