www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Staszek Karpiel-Bułecka tanecznym krokiem wraca w góry

Z każdym kolejnym odcinkiem, napięcie rośnie. W końcu już trzy pary pożegnały się  z programem.

Na dobry początek wystąpił gość specjalny, Piotr Kupicha ze swoim zespołem Feel. Ciekawe, kiedy i czy w ogóle kiedyś pojawi się w tym show w roli tańczącej gwiazdy?…Ale do rzeczy!

Pierwszy taniec. Pierwsze emocje w ognistym pasodoble w wykonaniu Weroniki Marczuk i Jana Klimenta. Jurorzy nie szczędzili pochwał, co widać po punktacji  – 32 pkt.Może i zbyt szybko, ale już teraz pierwsza przerwa reklamowa.

Po powrocie foxtrot Stanisława Karpiela Bułecki i Magdaleny Soszyńskiej-Michno. Iwona Pavlović zachwyciła się. A Jola Fraszyńska? Miała „cheese” na twarzy. Z ocenami poszło, jak po maśle, 31 pkt.

Kolejne pasodoble Aleksandra Kisio i Łukasz Czarnecki zostało technicznie przeanalizowane przez Czarną Mambę, mówiąc delikatnie, dogłębnie. Ocena niezbyt wysoka, łącznie 26 pkt.

Następny taniec to bardzo klimatyczny foxtrot Dariusza Kordka i Blanki Winiarskiej. Nam się podobało. A jurorom? Piotr Galiński podczas oceny bardzo często używał określenia „bardzo mi się podobało”. Punktów prawie 40, bo, aż 39!  Tylko Janusz Józefowicz wyskoczył z „9”. Druga przerwa reklamowa.

Michał Szpak i Paulina Biernat w pasodoble. Tydzień temu zebrali bardzo zróżnicowane oceny. Jak będzie dzisiaj? Piotr Galiński, który ” z nie jednego pieca chleb jadł” powiedział „Armagedon”. Jola Fraszyńska dostrzegła w tym tańcu w serce i łatwość „wchodzenia w postać”. Ocena – 26 pkt.

Znowu foxtrot. Czy Jagna Marczułajtis-Walczak i Krzysztof Hulboj przebiją ocenę za ten sam taniec Darka Kordka? O dziwo Iwona Pavlović zgodziła się w ocenie z Januszem Józefowiczem. A punkty? W sumie 31 pkt.

A jakie było pasodoble Katarzyny Zielińskiej i Rafała Maseraka? Technicznie było dobrze. Padały obietnice „10”. I jak będzie? 39 pkt. Kolejny raz tylko Janusz Józefowicz wyskoczył z „9”.

Foxtrot Bilguuna Ariunabataara i Janji Lesar był ujmujący. Iwona Pavlović oświadczyła: masz kosmiczną wrażliwość taneczno – sceniczną, muskasz parkiet stopami. Moment przełomowy! Pierwsze cztery dziesiątki! No pięknie.

Kacper Kuszewski i Anna Głogowska w pasodoble oczarowali Iwonę Pavlović, która popłakała się ze śmiechu. Janusz Józefowicz stwierdził, że grecka muza tańca nawiedziła ten odcinek. Punkty? 39 pkt. „9” znów tylko u Józefowicza.
Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino w foxtrocie wytańczyli tylko 27 pkt, choć było malowniczo i pięknie.

Anna Wendzikowska i Michał Stukan wytańczyli ostatni taniec tego odcinka, pasodoble. Zebrali bardzo kontrowersyjne noty, od pochwały po sowitą naganę. Punktów … 35 pkt.

Przerwa reklamowa i usilne prośby o wysyłanie sms-ów. Komu to pomogło, a komu nie? Uroczy Bilguun Ariunabataar zyskał największe poparcie od telewidzów. Z programem pożegnał się Stanisław Karpiel-Bułecka. Co za szkoda …

 

 

Bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>