www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami rusza 5 września!

W niedzielne wieczory z telewizyjnych ekranów będzie wylewać się będzie pot, łzy i wirujący seks. Znowu. Po raz dwunasty.

W tańcu jest magia. Może dlatego telewidzowie nie mogli się jeszcze znudzić tanecznym programem stacji TVN Taniec z gwiazdami?

Oglądalność mimo różnych wskaźników jest widać wystarczająca, aby kontynuować taneczną rywalizację gwiazd. Już oficjalnie, Super Express powołując się na branżowy serwis poinformował, że pierwszy odcinek 12.tej edycji Tańca z gwiazdami rusza 5 września, niezmiennie o godzinie 20:00. I znowu Taniec  z gwiazdami …

Piotr Gąsowski, Katarzyna Skrzynecka

Apropos gwiazd. Na razie potwierdzeni uczestnicy show to Maciej Jachowski i Andrzej Deskur. O największej gwieździe tej edycji, Edycie Górniak wiadomo tylko, lub aż tyle, że … tak naprawdę nie wiadomo nic pewnego. Chodzą tylko plotki, że dla niej organizowany jest casting na tancerza, bo Górniak nie chce tańczyć z Maserakiem. Że za każdy odcinek ma dostać 60 tysięcy złotych. Jak wyjdzie i czy w ogóle wyjdzie tym razem taniec  z Edzią? Zobaczymy.

Ale nawet jeśli Górniak nie zatańczy, Taniec z gwiazdami z innymi wybranymi „gwiazdami” i tak będzie nadawany. Ku uciesze fanów programu.

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Maciej Jachowski

Maciej Jachowski

Andrzej Deskur

Andrzej Deskur

Piotr Gasowski, Katarzyna Skrzynecka

Piotr Gasowski, Katarzyna Skrzynecka

Gąsowski_Piotr_Skrzynecka_Katarzyna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>