www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Patricia Kazadi odesłana do domu

Na wizji był fason. Za kulisami nie obyło się bez łez wzruszenia (i  żalu?).

Oto nasza relacja wczorajszego ćwierćfinału tanecznego show.


Na parkiecie Tańca z gwiazdami pozostały już tylko cztery pary. Dzisiaj czeka nas emocjonująca walka o wejście do półfinału.
Najpierw pojawia się muzyczna gwiazda, grupa Afromental. A potem już, jak zwykle Kasia Skrzynecka i Piotr Gąsowski. Tym razem żartują ze swojej urody i intelektu. Po tym muzycznym starcie przed nami już tylko taniec.

afromental

gasowski_piotr_skrzynecka_katarzyna

Na pierwszy ogień idzie Edyta Górniak i Jan Kliment, którzy tańczą guickstepa w rytmie piosenki „Jozin z bazin”. Co widzimy? Zabawną choreografię, sweterki, bereciki i spodnie na szelkach.
Piotr Galiński oceniając ich taniec mówił dużo, trochę dobrze, trochę źle, ale najlepiej podsumowała Beata Tyszkiewicz: Nie pierwszy raz spotykamy Janka tutaj na scenie i czekałam, kiedy ten czeski numer wywinie i jest. Para dostaje 34 pkt.

gorniak_edyta_kliment_jangorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

Teraz cha-cha w wykonaniu Pawła Stalińskiego i (kontuzjowanej przed tygodniem) Izabeli Janachowskiej. Jesteśmy świadkami kolejnego cudu na parkiecie.
Zbigniew Wodecki: Tak patrzę jak pięknie wam Słowianie grali cha-chę, jak was pięknie ubrali. Zostały trzy królewny i jeden król. Pawle, ja Cię bardzo lubię, choć osobiście nie znam, ale pamiętaj, żeby w głowie Ci się nie przewróciło. Życzę Ci żeby Twoja droga w show-biznesie była otoczona ludźmi miłymi i kompetentnymi.
Iwona Pavlović: W tej edycji Pawle na Twoją pupę nie mogłam patrzeć. Nasza strefa klimatyczna powoduje, że jest problem z pupą u mężczyzn. Dziękuje Ci dzisiaj uratowałeś honor męskiej pupy. Punktów 38.

stalinski_pawel_janachowska_izabelastalinski_pawel_janachowska_izabela

stalinski_pawel_janachowska_izabela

gasowski_piotr_stalinski_pawel_janachowska_izabela

Kolejna para, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki w pasodoble. Wielkie brawa od publiczności zgromadzonej w studio.
Piotr Galiński: Trudność tego występu była dzisiaj bardzo duża, muzyka nie była charakterystyczna dla tego tańca. Ale patrząc na wasz ruch byłem zachwycony tym, że zbudowaliście atmosferę pasodoble. Troszeczkę brak równowagi, może za małe napięcie mięśniowe. Ale najpiękniejsze było to, że w tym ferworze walki, znalazłaś pierwiastek pięknej hiszpańskiej seniority.
Zbigniew Wodecki: Jak Galiński coś powie to on wie, co mówi, zgadzam się z tym, co powiedział. Co by się nie działo, Ty Patrycjo jesteś stworzona do show-biznesu.
Zebrali piękne cztery dziesiątki.

kazadi_patricia_czarnecki_lukaszkazadi_patricia_czarnecki_lukasz

kazadi_patricia_czarnecki_lukaszkazadi_patricia_czarnecki_lukasz

kazadi_patricia_czarnecki_lukasz

Monika Pyrek i Robert Rowiński tym razem zaprezentują się w jiv’ie. No trzeba przyznać, że tym razem Monika pozwoliła sobie na nieco śmielszą kreację.
Iwona Pavlović: No kontrowersyjny strój. Nie ukrywam, że dzisiaj troszkę mi się kłóciło. Wszystko niestety. Muzyka, Twój taniec i strój. Nóżkami kopałaś, jak mała dziewczynka. Moje objawienie moja cholero jedna, dlaczego nie zrobiłaś więcej bioder, więcej ciała. Trochę te nogi drewniane.
Tylko 32pkt.

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

I tak oto zakończyła się pierwsza część programu. Po przerwie reklamowej druga, kiedy to, każda z par zaprezentuje się w jeszcze jednym tańcu.
Wracamy.
Ponownie Edyta Górniak z Jankiem Klimentem, teraz w rumbie. W sercu robi się, jakoś cieplej i mięciutko. Jakie będą noty o jury? Fani w studio skandują „Edyta, Edyta!”
Iwona Pavlović: Ja chciałam zostać z Edytą w tym świecie… Edytko, wiesz, co, my z Piotrem jesteśmy od technicznych rzeczy, ale zdarzają się takie perełki, że jest błąd techniczny, ale dostaje wysoką notę. Ja coraz bardziej się zniżałam podczas tego tańca, nie mogłam oderwać od ciebie oczu. Śmiem twierdzić, że to jest drugi taniec w tej edycji, gdzie ja przeżyłam to.
Zbigniew Wodecki: Bardzo przeżywam Twoje występy.
Edyta po raz pierwszy w tej edycji dziękuje za dotychczasowe głosy, za życzenia urodzinowe od fanów i prosi telewidzów o więcej głosów. Od jury dostała cztery dziesiątki z rzuconym przez Galińskiego „Sto lat!”.

gorniak_edyta_kliment_jangorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jangorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

gorniak_edyta_kliment_jan

Drugim tańcem Pawła Stalińskiego i Izabeli Janachowskiej jest walc wiedeński. Iza w wielkiej futrzanej czapie, Paweł w mundurze. Filmowo.
Beata Tyszkiewicz: Nie miałam głosu przy cha-chy i chciałam powiedzieć, że mi się bardzo podobała, bo była niezwykle dopracowana. Ja się na tym nie znam ja mogę mówić, co ja chcę.
Piotr Galiński: Ty masz super predyspozycje do standardu. W tym walcu wiedeńskim postawiłeś tylko kropkę nad „i”. Rewelacyjna sylwetka.
Noty też rewelacyjne – cztery dziesiątki od kiwających się płynnie i nucących (rozanielonych) jurorów.

stalinski_pawel_janachowska_izabelastalinski_pawel_janachowska_izabela

stalinski_pawel_janachowska_izabela

A teraz foxtrot w wykonaniu Patrici Kazadi i Łukasza Czarneckiego.
Piotr Galiński: Bardzo piękny taniec. Jest doskonale.
Iwona Pavlović: Drodzy Państwo, jeśli chcieliście zobaczyć, jak wygląda foxtrot, to był foxtrort. Patrycjo wyglądasz, jak cukiereczek.
Beata Tyszkiewicz: Tu jest napisane, że ja mówię. Patrycjo, Ty wiesz jak mi się podobasz. Resztę Ci powiem potem.
Zaskoczenia nie było – cztery dziesiątki.

kazadi_patricia_czarnecki_lukaszkazadi_patricia_czarnecki_lukasz

kazadi_patricia_czarnecki_lukasz

Ostatni taniec w tym odcinku należy do Moniki Pyrek i Roberta Rowińskiego, którzy także zaprezentują się w walcu wiedeńskim.
Piotr Galiński: Nuda, wszystko pięknie. Monika zmień kolce na baletki, zostaw tą tyczkę. Jesteś bardzo muzykalna.
Zbigniew Wodecki: Ja mam apel do wszystkich ok. 30 milionów fanów Piotra Gąsowskiego, nie ma punktu w regulaminie, że nie można głosować na wszystkie cztery pary. Monika … Ty masz takie zdolności ruchowe. Ty skoczysz 4,76 bez tyczki!
Ocena ? Cztery dziesiątki.

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

Co teraz? Telewidzowie chwytają za telefony i ślą sms-y. Efekty ich starań zobaczymy po przerwie. Wtedy dowiemy się, która para pożegna się z programem i nie wejdzie do półfinału. Stawka jest wysoka, wielkie emocje i wielka wygrana. Kto straci szansę na Kryształową Kulę i białego mercedesa coupe klasy C?
Miejsce pierwsze w programie: Monika Pyrek i Robert Rowiński
Miejsce drugie: Edyta Górniak i Jan Kliment

gorniak_edyta_kliment_jan_kazadi_patricia_czarnecki_lukasz

Zagrożeni: Paweł Staliński i Izabela Janachowska, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki. Jurorzy zgodnie odwracają się i zatykają uszy nie chcąc poznać „wyroku”.

taniec_z_gwiazdami_jury

A wyrok brzmi …
Odpada para Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki. Publiczność bije brawa na stojąco. I mamy precedens. Pierwszy raz w historii Tańca z gwiazdami z programu odchodzi para, która za dwa tańce zdobyła od jury maksymalną ilość punktów.

gasowksi_piotr_skrzynecka_katarzyna_kazadi_patricia_czarnecki_lukasz

kazadi_patricia_pyrek_monika

kazadi_patricia_pyrek_monika


Wpisz komentarz

  1. 29 lipca 2012 00:59

    Anonim:

    to teraz patrycia przytyje nastepne 43 kilo, bedzie zrec az upadnie

Podobne posty:

/* */?>