www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Monika Pyrek pokonała Stalińskiego!

Setki godzin na treningach, przełamywanie barier, nawiązywanie przyjaźni, spekulacje i łzy radości i żalu.

Za nami dwunasta edycja Tańca z gwiazdami, z której zwycięsko wyszła sportsmenka, Monika Pyrek. Zobacz, jak walczyła o Kryształową Kule i białego mercedesa.


Wybiła dwudziesta, zaczynamy. Wielki finał dwunastej edycji Tańca z gwiazdami rozpoczyna występ Edyty Górniak. Tym razem, wokalny. Gwiazda śpiewa piosenkę When I Look At You. Na parkiecie pojawia się także Jan Kliment. Po zakończonym show, Edyta powiedziała pełna emocji: Nie potrafię opisać tego, co moje serce czuje. Panie Edwardzie postawię panu pomnik za to, że pan przeczekał tyle lat, aż ja zechcę tańczyć. Dziękuję za wszystko, dobranoc.

gorniak_edyta_kliment_jan

Wspomniała też, że tańczyć będzie nadal, ale to finał, a nie czas na wspominki Edyty Górniak, zatem ruszamy dalej. Pojawiają się starzy znajomi, Piotr Gąsowski i Katarzyna Skrzynecka. A potem już tylko para numer trzy, Paweł Staliński i Izabela Janachowska oraz para numer sześć Monika Pyrek i Robert Rowiński.

stalinski_pawel_janachowska_izabela_pyrek_monika_rowinski_robert
Co ciekawe, Piotr Gąsowski reklamuje książkę z kreacjami Doroty Williams z kreacjami z Tańca z gwiazdami.

gasowski_piotr_skrzynecka_katarzyna

A taniec? Pierwszą krew na parkiecie przeleją w ognistym pasodoble Paweł Staliński oraz Izabela Janachowska.
Iwona Pavlović: Dzisiaj nie czas omawiać szczegółów technicznych. Ja się cieszę, że Ty w takim zwariowanym świecie, jako zdolny w dodatku piękny człowiek, jako model pokazałeś, że jesteś pracowity, mądry, odpowiedzialny. Co jest bardzo ważne nie utraciłeś tej chłopięcości. Ja chcę żebyś był wzorem dla młodych ludzi, że chcieć to móc i po prostu robię.
Zbigniew Wodecki: Apelowała do Państwa trenerka piątej pary na świecie. Paweł apropos klaty bardzo mi się podoba. Jury pragnie wyrazić oświadczenie, jury wyraża radość, że mimo wielu afer spięć i karetek pogotowia na planie, udało nam się w tym samym składzie dotrwać razem z tancerzami do tego finału.
Punktów – pełne czterdzieści. Pierwsza przerwa reklamowa.

stalinski_pawel_janachowska_izabela

Wracamy. Przed nami cha-cha w wykonaniu Moniki Pyrek i Roberta Rowińskiego. Robert wyciąga Monikę z wanny – dosłownie – i tańczą.
Piotr Galiński: Dawno już nie widziałem gwiazdy w finale tańczącej z taką swobodą i takim luzem. Dzisiaj pobiłaś kilka rekordów.
Beata Tyszkiewicz: Wodecki chwali Iwonkę, to ja pochwalę Piotrusia , to trener aktualnej wice mistrzyni świata w kategorii showdance. Było widać, że bardzo się ze sobą pewnie czujecie i bardzo Monice pana Roberta brakowało.
W kulisach Robert Rowiński pozdrawia wszystkie pielęgniarki ze szpitala, do którego jutro wraca na kontynuację leczenia. Oceny od jury, śpiewające czterdzieści punktów.

rowinski_robert_pyrek_mnoika

A teraz walc wiedeński w zimowej choreografii „Na Stokach Mandżurii” w wykonaniu Izabeli Janachowskiej i Pawła Stalińskiego.
Beata Tyszkiewicz: Pawle to jest to, książę jednej nocy. W TeleTygodniu będę musiała napisać po rosyjsku.
Piotr Galiński: Napisz, że gdyby była edycja top model dla mężczyzn to mamy kandydata. Każdy młody człowiek w Polsce ma walca wiedeńskiego w sercu, ale nie ma go w nogach. Jesteśmy w okresie przed Sylwestrem i studniówkami, pokazałeś, że to jest do zatańczenia.
Oceny chyba nie mogły być inne, jak tylko 40 pkt.

stalinski_pawel_janachowska_izabela

Na parkiecie ponownie pojawia się Monika Pyrek i Robert Rowiński .Tym razem w tangu w rytmie „Nie Wierz, Nie Ufaj Mi”.
Zbigniew Wodecki: Te dziesiątki, które my dajemy, to nie jest wynikiem strachu przed konfrontacją z telewidzami. Widzę rzecznika policji tutaj w studiu, ja te 10 pkt. które złapałem jadąc z Kołobrzegu tutaj przekazuje Wam.
Iwona Pavlović: Udział w tym programie i taniec w tym programie, to jest według mnie skok bez tyczki na rekord świata!
Pozostali jurorzy mają chyba takie samo zdanie, wszyscy dali po pełne dziesięć punktów.

rowinski_robert_pyrek_mnoika

Koniec konkurencji? Jeszcze nie. Każda z dwóch par zatańczy jeszcze układ freestyle. O Piotr Gąsowski pojawia się w greenroomie, i prezentuje razem z Kasią Skrzynecką wyniki głosowania telewidzów, na obecną chwilę. Monika Pyrek i Robert Rowiński, 65%, Iza Janachowska i Paweł Staliński, 25%. Kolejna przerwa reklamowa.
Po powrocie na parkiecie pojawiają się kolejno wszystkie pary tańczące w tej edycji. Zatem kolejno: Maciej Jachowski i Janja Lesar w cha-chy, Agnieszka Jaskółka i Rafał Maserak w rumbie, Robert Korzeniowski i Anna Głogowska w walcu angielskim, Anna Kalata i Krzysztof Hulboj w tangu, Marcin Kwaśny i Nina Tyrka w walcu wiedeńskim, Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa w foxtrocie, Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska w pasodoble, Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski w jivie, Maria Niklińska i Tomasz Barański w sambie, Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno w walcu angielskim, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki w salsie oraz Edyta Górniak i Jan Kliment w rumbie.

jachowski_maciej_lesar_janjajaskolka_agnieszka_maserak_rafal

korzeniowski_robert_glogowska_annakalata_anna_hulboj_krzysztof

kwasny_marcin_tyrka_ninakrupa_katarzyna_deskur_andrzej

winiarska_blanka_mlynarczyk_andrzejzawadzka_dorota_olszewski_cezary

niklinska_maria_baranski_tomaszsoszynska_michno_magdalena_golota_andzrej

kazadi_patricia_czarnecki_lukaszgorniak_edyta_kliment_jan

Przyszła pora na pokazy freestyle. Pierwsza para, która zaprezentuje układ własnego pomysłu, to Paweł Staliński i Izabela Janachowska . To był ich ostatni taniec. Piękny, emocjonujący, dramatyczny i romantyczny.
Iwona Pavlović nie powstrzymała łez: Każdy w tym tańcu odnalazł, co chciał. Przeniosłeś nas w taką cudowną krainę życia.
Zbigniew Wodecki: Jesteście mistrzami świata było masę wrażeń. Odnośnie tańca, pięknie walczyłeś.  Jeśli przegrasz zyskasz sympatię telewidzów, jeśli wygrasz będziesz musiał z tym żyć.
Jury nie mogło ocenić inaczej, jak na czterdzieści punktów.

stalinski_paweł_janachowska_izabela

stalinski_paweł_janachowska_izabela

stalinski_paweł_janachowska_izabela

stalinski_paweł_janachowska_izabela

stalinski_paweł_janachowska_izabelastalinski_paweł_janachowska_izabela

Drugi Freestyle tego wieczoru, jak mówiła Iwona Pavlović, największe objawienie tej edycji, Monika Pyrek w parze z Robertem Rowińskim. Tu też powiało czystym romantyzmem. Co powiedzą jurorzy?
Piotr Galiński: Cieszę się, że mogłaś zatańczyć kolejny raz z odsłoniętymi plecami. Nie popłakałem się, ale pomyślałem, że ten taniec może otwierać kolejną olimpiadę.
Beata Tyszkiewicz: Bardzo ładnie sobie poczynaliście, jak tak dalej pójdzie, nawet nie chcę myśleć.
Piotr Gąsowski po raz ostatni w tej edycji zachęca do glosowania. Monika i Robert szczebiocą jeszcze z Kasią Skrzynecką za kulisami. A jury z wielką radością przyznaje czterdzieści punktów.

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

pyrek_monika_rowinski_robertpyrek_monika_rowinski_robert

pyrek_monika_rowinski_robert

Wszystkie tańce finału już za nami. Podsumowanie punktów od jury, które dzisiaj w obu przypadkach są maksymalne. O wygranej dzisiaj decyduje tylko publiczność.
Zerkamy na kolejne wyniki, na obecną chwilę: Monika i Robert 53%, Paweł i Izabela 47% głosów. Walka o Kryształową Kulę i białego mercedesa coupe klasy C staje się coraz bardziej wyrównana.
Piętnastominutowa przerwa reklamowa.
Po powrocie jeszcze taniec zwycięskiej pary z poprzedniej edycji programu Julii Kamińskiej i Rafała Maseraka.

kaminska_julia_maserak_rafał

Czas na ogłoszenie wyników. Kto wygra Paweł czy Monika?
Wygrywa Monika Pyrek w parze z Robertem Rowińskim.

stalinski_paweł_janachowska_izabela_pyrek_monika_rowinski_robert
stalinski_paweł_janachowska_izabela_pyrek_monika_rowinski_robert

gasowski_piotr_izabela_pyrek_monika_rowinski_robert

gasowksi_piotr_pyrek_monika_rowinski_robert

stalinski_paweł_janachowska_izabela_pyrek_monika_rowinski_robert

gasowski_piotr_skrzynecka_katarzyna_pyrek_monika_rowinski_robert

Najpierw czas dla przegranej pary. Izabela Janachowska podziękowała wszystkim osobom, które realizują program i Pawłowi. Staliński, dołącza do podziękowań i mówi: Izuniu, Tobie dziękuję przepięknie, taki finał mogłem sobie wymarzyć, jest naprawdę przyjemnie, rywalizacja z Tobą Monika była fantastyczna.
A co do powiedzenia mają najważniejsze gwiazdy dzisiejszego wieczoru, czyli Monika Pyrek i Robert Rowiński?
Monika Pyrek: Dziękuję widzom, którzy na nas głosowali to dla mnie największa nagroda. Dziękuję całej produkcji. Dziękuję Robertowi, obawiałam się przez ostatni tydzień, że nie da rady tutaj dziś zatańczyć, dziękuję Robercie.
Robert Rowiński też wszystkim podziękował, Krzysztofowi Hulbojowi, który zastępował go tydzień temu i oczywiście Monice.
Cóż, koniec gadania. Przyszedł czas na pierwszą „przymiarkę” do samochodu. A od dzisiaj właścicielem nowego, białego mercedesa coupe klasy C ufundowanego przez firmę Sokołów i posiadaczką Kryształowej Kuli jest Monika Pyrek.

pyrek_monika

Na koniec, tak to już koniec, przypomniała nam się ocena pierwszego tańca Moniki na parkiecie Tańca z gwiazdami, wydana przez Iwonę Pavlović. Czarna Mamba powiedziała wtedy do Moniki Pyrek:

Zaskoczyłaś mnie. Po prostu wyszłaś i zatańczyłaś. Byłaś lekka, bezproblemowa i cholernie rytmiczna. Brawo!
I niech to będzie nasze podsumowanie tańca Moniki Pyrek i jej wygranej w dwunastej edycji tanecznego show.

pyrek_monika


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>