www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Kwaśny i walc wiedeński na bosaka

Nie pomogły pochwały jurorów. Marcin Kwaśny i Nina Tyrka pożegnali się z tanecznym show.

Walc wiedeński odtańczony przez Marcina Kwaśnego i Ninę Tyrkę rozpoczął się w smugach dymu. „Jak jest dym, para jest droga, bo to kosztuje” – powiedział już po tym wykonaniu Piotr Gąsowski. Teraz już kosztów będzie mniej, bo Marcin i Nina odpadli z show.

Nie pomogły słowa Beaty Tyszkiewicz „Pierwszy raz widziałam walc wiedeński na bosaka” i w miarę łagodny ton Iwony Pavlović „Troszkę mało walca wiedeńskiego, ale miałam taki oddech i powietrze …”

Uzyskane 29 pkt. o jury nie wystarczyło. Telewidzowie zadecydowali, że to dla Kwaśnego koniec przygody z tańcem.

KWASNY_MARCIN_TYRKA_NINA

KWASNY_MARCIN_TYRKA_NINA

KWASNY_MARCIN_TYRKA_NINA

KWASNY_MARCIN_TYRKA_NINA

Nie mniej zestresowany był Andrzej Deskur, który tańczył gorącą sambę z Kasią Krupą. „Liga małych tancerzy z Łodzi lepiej tańczy sambę” – powiedziała Pavlović. Choć Zbigniew Wodecki próbował ratować honor Deskura „Jak na faceta z Krakowa … dał radę” – noty i tak były niskie. Jedyne 26 pkt.

DESKUR_ANDRZEJ_KRUPA_KATARZYNA

DESKUR_ANDRZEJ_KRUPA_KATARZYNA

Zaskakująco niską pozycję, w porównaniu z poprzednimi odcinkami, bo dopiero ósme miejsce, zajęła Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski.  Pani psycholog wykonała sambę w stylizacji góralskiej gaździny. Ale ile w tym było żywiołu i ruchów miednicą!

Stylistyka tej samby przeniosła mnie w czasy, gdy śpiewały Filipinki. Ten układ choreograficzny mnie rozbawił. Był boski” – zachwycał się Piotr Galiński. A Zbigniew Wodecki, nie krył zadowolenia i dodał „Uświadamiasz nam, że masz niekłamaną radość z tańca”.

W show, w którym momentami razi od zaciekłej rywalizacji, dobra zabawa jest dla widzów cenna. Zawadzka i Olszewski uzyskali 24 pkt.

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska to kolejny walc wiedeński z „zadymą”. Choć taniec według Iwony Pavlović był „czarowny”, nie obeszło się bez krytyki „była sztywna nóżka, tańczyłeś na sztywnych nóżkach” – wytykała sroga jurorka. Ale słowa Tyszkiewicz oblały serce Młynarczyka miodem „Był Pan jak książę z bajki…”

Para dostała 32 pkt.

WINIARSKA_BLANKA_MLYNARCZYK_ANDRZEJ

WINIARSKA_BLANKA_MLYNARCZYK_ANDRZEJ

Monika Pyrek tańcząca z Robertem Rowińskim kolejny raz udowodniła, że w tańcu doskonale się sprawdza. „To był wulkan! Uwielbiam patrzeć, jak ktoś tańczy poprawnie.” – zachwalał Galiński. Zasłużone 36 pkt. i sumarycznie, szóste wysokie miejsce w tym odcinku.

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno po walcu usłyszeli od Beaty Tyszkiewicz „Byliście, jak z musicalu Piękna i bestia. Pan ma niedaleko na Broadway…” Musical, musicalem, ale para dostała jedyne 25 pkt. co i tak nie przeszkodziło, by z poparciem telewidzów uzyskać piąte miejsce w odcinku.

GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

Marysia Niklińska w tym odcinku świętowała wielki sukces. Aktorka, która zatańczyła niezwykle energiczną sambę razem z Tomkiem Barańskim po raz pierwszy dostała od jury cztery dziesiątki! „Sambę powinny tańczyć tylko kobiety. Wystąpiła wielorakość rytmów. Pierwszy raz zobaczyłam akcent. Dziękuję Ci” – pochwaliła Czarna Mamba.

Beata Tyszkiewicz nie omieszkała nawiązać do znanej rodzicielki Marysi, prezenterki Jolanty Fajkowskiej „Było pięknie. Jak się musi mama cieszyć…”.

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

Niestety Patricia Kazadi nie miała już tylu powodów do radości, co jej koleżanka. Walc wiedeński, który zatańczyła z Łukaszem Czarneckim nie spodobał się zbytnio jurorom. Pavlović powiedziała „Na Ciebie patrzymy pod lupą. Na Twój poziom za słabo”. Nawet Zbigniew Wodecki, który nie jest specjalista od tańca rzucił kwestię „Przeważyła ekspresja południowca. Walc powinien być bardziej przylepiony do parkietu. Trzecia pozycja w programie i 35 pkt. od jury.

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

Drugie miejsce w piątym odcinku to nieoczekiwany skok wzwyż dla modela Pawła Stalińskiego oraz Izy Janachowskiej. Para nie kryła podczas odczytywania wyników swojego zaskoczenia i … radości. Od jury otrzymali mocne 38 pkt., ale jakie padały słowa …

„Uratowałeś sambowy honor facetów tańczących w tym programie. To była samcza samba.” – ocenił Piotr Galiński.

A Beata Tyszkiewicz swoim zwyczajowym tonem dodała „Mama szczęśliwa. Piękny taniec. Długa noga. Długi krok. Ale mama nie wie, że już niedługo zakocha się w Tobie 60 tysięcy nastolatek…”

JANACHOWSKA_IZABELA_STALINSKI_PAWEL

JANACHOWSKA_IZABELA_STALINSKI_PAWEL

JANACHOWSKA_IZABELA_STALINSKI_PAWEL

I na koniec miejsce pierwsze. Oczywiście Edyta Górniak i Jan Kliment. Od jury tez piękna ocena – 40 pkt. Za co? Za fantastycznie wykonany walc wiedeński.

Iwona Pavlović „To był najładniejszy walc wiedeński dzisiaj”, a Piotr Galiński był tak przejęty, że omal nie obyło by się bez interwencji kardiologa „Mam pikawę. Zobaczyliśmy poezję w tańcu”.

Górniak nie kryła wzruszenia. Tym bardziej, że na widowni po raz pierwszy od początku tej edycji był jej synek Alan, który ocenił mamę na „70 pkt”.

Kolejny szósty odcinekcoraz bardziej zbliży do finału dziesiątkę par, która została w programie. Kto odpadnie następny?

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA

KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA_ALAN

GASOWSKI_PIOTR_KLIMENT_JAN_GORNIAK_EDYTA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>