www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z Gwiazdami, edycja trzynasta już bez Krupy: to było do przewidzenia?

Nowa prowadząca Natasza Urbańska u boku „starego wyjadacza” Piotra Gąsowskiego. Moc wrażeń gwarantowana. Tydzień temu grono rywalizujących na parkiecie męskich gwiazd opuścił Zbigniew Urbański.  Teraz w drugim odcinku odpadła pierwsza kobieca gwiazda.


 

Na parkiecie pojawiła się aktorka Aleksandra Kisio z Łukaszem Czarneckim
w rumbie. Jak wrażenia nowego składu jurorskiego? (Iwona Pavlović, Janusz Józefowicz, Jolanta Fraszyńska
i Piotr Galiński).
Kilka męskich słów jednak lekkostrawnej krytyki z ust Józefowicza i Galińskiego, ale noty ostatecznie nie były drastycznie niskie. Suma: 28 punktów.
Pierwsza przerwa reklamowa. Trochę szybko.
Druga para na parkiecie to mistrzyni snowboardu Jagna Marczułajtis z Krzysztofem Hulbojem w quickstepie.
Jola Fraszyńska
pochwaliła za wykonanie. Janusz Józefowicz też rozerwał się po tym tańcu. Punktów tylko 19.
Aktora i dziennikarka Anna Wendzikowska w parze z Michałem Stukan w rumbie. Iwona Pavlović rozpływała się w ocenie. Podobało się. Piotr Galiński był głęboko poruszony. Padło nawet określenie „niesłychanie wspaniale”.
Ile punktów? 36.
Następna gwiazda to siostra słynnej Joanny Krupy, modelka i piosenkarka Marta Krupa w parze z Przemysławem Jasińskim. Zatańczyli quickstepa. Janusz Józefowicz był łaskawy w ocenie. Piotr Galiński orzekł „Your sister może być proud z Ciebie”. Marta zebrała 31 punktów.
Druga przerwa reklamowa.
Po powrocie w rumbie zaprezentowała się Weronika Marczuk razem z Janem Klimentem. Jak wypadł ich taniec? Jola Fraszyńska porównała Weronikę do Wenus. Czarna Mamba bardzo słodziła. Ta para zyskała 34 pkt.
Katarzyna Pakosińska i Stefano Terrazzino wykonali quickstepa. Iwona Pavlović przyznała, że nie lubi tego tańca w wykonaniu Stefano. Piotr Galiński docenił muzykalność pary, ale wytknął brak spójności w wykonywaniu kroków. Dostali 25 pkt.
Ostatnia para. Dwukrotny zwycięzca Tańca z gwiazdami tancerz Rafał Maserak zaprezentował się w rumbie z aktorką Katarzyną Zielińską. Jola Fraszyńska zarumieniła się od przekazu namiętności w ich tańcu, a Janusz Józefowicz miał niedosyt. Punktów 33.
Po krótkim podsumowaniu ostatnie show tego wieczoru, taniec grupowy męskich gwiazd. Po nim ostatnia przerwa reklamowa i gorąca zachęta do głosowania. W końcu ta edycja musi zarobić na kolejną.

Po powrocie okazało się, że tryumfatorami tego odcinka byli Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak. Pierwsza pośród kobiecych gwiazd odpadła … Marta Krupa. Modły w kościele nie pomogły. Pozostał tylko żal i łzy. A pozostali?
Gra o Kryształową Kulę trwa.

Bonnie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>