www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Dorota Zawadzka kończy walcem z czkawką

Trzy pary z czterema dziesiątkami. Gołota z podbitym okiem i różowe okulary Superniani, które i tak nie pomogły.

PIOTR GĄSOWSKI, KASIA SKRZYNECKA, DOROTA ZAWADZKA, CZAREK OLSZEWSKI

Dorota Zawadzka odpadła w ósmym odcinku Tańca z gwiazdami.

Para nr 10, Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski nie zebrali, ani przyjemnych, ani wysokich not, po tym, jak zatańczyli walca wiedeńskiego. Piotr Galiński zganił tańcząca nianię:

W walcu przeszkadzało mi to, że rama powinna być wyżej trzymana, tego troszeczkę zabrakło. Wyglądałaś, jak delikatna kaczuszka…
!? Takiej oceny walca wiedeńskiego chyba nikt nie oczekiwał. Widzieliśmy już różne wykonania tego tańca – ten zatańczony przez Zawadzką nie był najgorszy, żeby zbierać tak srogie noty. Sama Dorota nie dyskutowała zbytnio, wspomniała tylko coś o „polityce nienawiści”. A Iwona Pavlović dodała krótko: To był walc z czkawką!
Beata Tyszkiewicz natomiast, dla niani była słodka, dostało się za to tancerzowi Olszewskiemu. Tyszkiewicz nie ma chyba o nim najlepszego zdania: 

Przez tych kilka edycji widziałam niejednokrotnie pana Czarka. On jest niestały w uczuciach, on jest nieznośny, musiała pani nad nim bardzo popracować, żeby to takie słodkie wyszło.
Jak widać jury nie przebierało w słowach, ale noty nie były takie najgorsze – 29 pkt., które tak ucieszyły Zawadzką, że aż chciała mdleć.
Na szczęście nie zemdlała. Nawet wtedy, gdy na koniec programu okazało się, że to ona kończy swoją przygodę z tańcem. Chyba nie była zaskoczona werdyktem telewidzów, bo zaraz po „wyroku” wyciągnęła ze stanika karteczkę z listą podziękowań. Owacji na stojąco od publiczności zgromadzonej w studiu i okrzyków „Dorota, Dorota!” nie było końca…

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY
ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

ZAWADZKA_DOROTA_OLSZEWSKI_CEZARY

Ale my idziemy dalej.

Paweł Staliński i Izabela Janachowska w tym odcinku nie mieli zbyt wielu powodów do radości. W końcu byli zagrożeni. I kto by pomyślał, że po takim walcu wiedeńskim, jaki zaprezentowali na parkiecie, po wysokiej ocenie jury 35 pkt. znajdą się na tak niskiej pozycji, na szóstym miejscu. Ciekawe czy na decyzje publiczności miały jakiś wpływ słowa Iwony Pavlović:

Ja się cieszę, że nie ma mamy (Dorota Stalińska nie kibicowała synkowi podczas tego odcinka w studio)bo jak nie ma mamy Paweł lepiej tańczy.
Oczywiście jurorka szybko dodała, że to żart. Ciekawe  – trochę chyba jednak nie na miejscu, a już poważnie mówiąc wyliczyła Stalińskiemu błędy:
Zacznę od błędów, zabrakło mi trójwymiarowości w Twoim tańcu. Dzięki temu tworzy się większe kształty, było trochę sztywno. Natomiast Pawle Ty jesteś, wiesz co piękny i dobry, i ja to widzę w tańcu. To jest komplement.

STALINSKI_PAWEŁ_JANACHOWSKA_IZABELA

STALINSKI_PAWEŁ_JANACHOWSKA_IZABELA

STALINSKI_PAWEŁ_JANACHOWSKA_IZABELA

GASOWSKI_PIOTR_STALINSKI_PAWEŁ_JANACHOWSKA_IZABELA

Kolejna para na drabinie – Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno. Tu dopiero była tragedia. Jury pojechało po nim, że hej!
To miała być rumba. Tak dodamy na marginesie, bo gdyby nie Magda, pewnie nikt nie zorientowałby się, jaki to taniec. Gołota nie spisał się i zebrał „baty”.
Piotr Galiński: Andrzej gra aktorsko, był rekwizyt w postaci Andrzeja Gołoty w postaci słupa soli. Wyraz twarzy ostrego sadysty,  a  dziewczyna się klei…
I dodał jeszcze, że pozycja taneczna, w której Andrzej stał, a Magda schodziła coraz niżej, nazywała się  „Pozycja się nazywa zupa była na słona”. Trudno taka ocenę odebrać w kategorii żartu.
Ale to nie koniec. Nawet Wodecki „dołożył” Gołocie, który miał pod prawym okiem limo. Jak się okazało, zmajstrowane, przez Magdę przypadkowo, podczas treningu.
Zbigniew Wodecki: My wiemy doskonale że traktujesz ten taniec  z przymrużeniem oka.
Gołocie nie było do śmiechu, co było widać po jego minie. Dostał tylko 21 pkt.
Potem już było tylko lepiej.

GOLOTA_ANDRZEJ

GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

GASOWSKI_PIOTR_GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

Edyta Górniak i Jan Kliment zatańczyli walca angielskiego.
W tym przypadku mówimy obiektywnie – ten walc był fantastyczny.
Jury rozpływało się w ocenach pełnych miodu pitnego.

Iwona Pavlović: Edyto powiem Ci tak, był taki moment , że przestałam się zastanawiać, jaki taniec tańczysz. Ja na taką Edytę czekałam kilka programów, jestem wzruszona, zrobiłaś to dzisiaj po mistrzowsku. Zakończę słowami cudownego trenera, prawdziwy tancerz ma śpiewać tańcem. I ty to zrobiłaś.
Beata Tyszkiewicz: Ostatnio mi brakuje w piosenkach fabuły w tańcu fabuły i to była taka śliczna historia pięknie zatańczona, jakby to było napisane  dla was zrobione dla was, wzruszające i cudne.
40 pkt. o d jury chyba przy takich ocenach nie dziwi.

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GASOWSKI_PIOTR_GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

Miejsce trzecie. Monika Pyrek i Robert Rowiński.
Ta para zaprezentowała rumbę do piosenki  z filmu Lovestory, za którą otrzymała 37 pkt.
Bardzo ciekawie ocenił ich Zbigniew Wodecki:

Otworzyłaś się bardzo, tańczysz na coraz wyższym poziomie, tańczysz coraz wyżej gwiazd. Ten taniec dla mnie to była poezja, tak jak moja wypowiedź zresztą…
Nie komentujemy tej poezji w wykonaniu Wodeckiego. Sama rumba była miła w odbiorze, ale czy poetycka?

Iwona Pavlović: Tutaj będzie gorzej, to że było ładnie, nie znaczy że do końca dobrze. (ha, skąd my to wiedzieliśmy?) Dla mnie byłaś za mało erotyczna i zmysłowa. Byłaś grzeczna. Ale było pięknie…

PYREK_MONIKA

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT


Srebrny medal ósmego odcinka zajęła Patricia Kazadi i partnerujący jej Łukasz Czarnecki. Czyli bez niespodzianki. Nie było też zaskoczenia, że cha-cha, którą zatańczyli dostała 40 pkt.
Okazuje się, że oni zatańczyli … za dobrze. Tak, takie oceny jurorzy też dają. Zobaczcie.

Piotr Galiński: Myśmy ustalili z Iwonka, że to, jak para turniejowa.
Zbigniew Wodecki: Jak tu was pochwalić żeby nie zaszkodzić?
Iwona Pavlović: Choreografię układał Wam Marek Egurrolla. Hello!? Czy on przygotowuje Was do występu na turniejach tańca? Jesteś jedna z niewielu tancerek, która może sobie pozwolić na taką choreografie.

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ


A miejsce pierwsze? Jest ktoś jeszcze? Tak, Maria Niklińska i Tomasz Barański znaleźli się tak wysoko, nie przypadkiem. Ich tango Piotra Gąsowskiego przyprawiło o „skórę gąsiora”. Zresztą nie tylko jego.

Beata Tyszkiewicz: Piękna choreografia, niezwykle dojrzała, dramatyczna pani rola, nie mówiąc, że wygląda pani pięknie. Szalenie naładowane emocjonalnie, szkoda ze się skończyło.
Piotr Galiński: Szkoda że tak krótko trwało, dlatego że jeśli coś nas tak ładuje i jest tak dobrze wykonane. Po raz pierwszy dzisiaj zobaczyłem tancerkę, to jest komplement dla ciebie, ta dojrzałość Twojego wykonawstwa , to normalnie fantastyczne…
Ha! Kto by przypuszczał, że Niklińska, która już lądowała na zagrożonej pozycji i o mało nie odpadła na początku show, teraz zbierać będzie takie noty i znajdzie się na pierwszym miejscu?
Rysuje się kolejna finałowa para?

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA_BARANSKI_TOMASZ

NIKLINSKA_MARIA


Wpisz komentarz

  1. 25 października 2010 10:16

    Tweets that mention Taniec z gwiazdami: Dorota Zawadzka kończy walcem z czkawką | Plotki, ploty, ploteczki, życie gwiazd, sensacje, skandale -- Topsy.com:

    […] This post was mentioned on Twitter by Foto, TopStarsPl. TopStarsPl said: #plotki Taniec z gwiazdami: Dorota Zawadzka kończy walcem z czkawką http://bit.ly/9VSzof #foto […]

  2. 26 października 2010 14:08

    Michalina:

    Ja tam się ciesze że akurat ona odpadła. Jakos nie przepadam za nią uważam że jest pseudo mądra. Na pewno fajnie tańczy Edyta. Ja wam powiem że w ogóle taniec jest bardzo fajny. Ja na przykład od roku chodze do akademii tańca sulewskich na tango i powiem wam że pomogło mi to zwalczyć trochę depresję.

Podobne posty:

/* */?>