www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec z gwiazdami: Bye, bye „Endrju” Gołota!

Za nami dziesiąty odcinek tanecznego show. Już wiemy, że na parkiecie Gołota już nam nie zatańczy. Pozostał tylko ring.

Na dobry początek stary, dobry kawałek w wykonaniu jurora Tańca z gwiazdami. To Zbigniew Wodecki śpiewa przebój grupy Lombard, Szklana pogoda. Trafny start, bo za oknem, faktycznie „szklana pogoda”.
Potem słychać już tylko tradycyjne i niezwykle grzeczne „Dobry wieczór” w wykonaniu prowadzących, Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego. A wieczór z tanecznym show zapowiada się dość interesująco. Tym razem, pozostałe w show pięć par zaprezentuje się po raz pierwszy, aż w dwóch tańcach każda.

WODECKI_ZBIGNIEW

GASOWSKI_PIOTR_SKRZYNECKA_KATARZYNA

Kto idzie na pierwszy ogień?
Monika Pyrek i Robert Rowiński w salsie, za którą dostają 37 pkt.
Iwona Pavlović jest zachwycona: Pokuszę się o taką wypowiedź, że jesteś największym objawieniem tej edycji. Ja bardzo się cieszę, kiedy kobieta pokazuje, że taniec potrafi otworzyć ją i że jest piękna. Masz niesamowitą prostotę w tańcu, a jednocześnie duży luksus. Ta salsa była bardzo poprawna, dobra.

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERTPYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERTPYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

Druga na parkiecie pojawia się para, która tydzień temu była zagrożona i cudem uniknęła porażki. Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki prezentują się w romantycznym walcu angielskim.
Zbigniew Wodecki: Wydawałoby się, że Twoją mocną stroną są tańce latynoamerykańskie, a tu się okazało, że było bardzo płynnie, bardzo ładnie. Ty jesteś zdolna dziewucha!
Wykrzyczał niemalże juror.
Piotr Galiński: Patrycja, ta strona muzyczna była najsilniejszą stroną tego pokazu. Mnie urzekłaś już schodząc ze schodów. Gdybyś przyszła do mnie na lekcje tańca poprawiłbym trochę stopy, trochę trzymanie i posłał na mistrzostwa tańca towarzyskiego.
38 pkt.

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZKAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

KAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZKAZADI_PATRICIA_CZARNECKI_LUKASZ

A przed nami tańczący model Paweł Staliński w parze z Izabelą Janachowską. Oni zatańczą jive’a. Ale zaraz … Izę zastępuję Anna Głogowska. Co się stało z tancerką? Janachowska dziś na treningu uległa kontuzji. Czy Paweł poradzi sobie z zastępczą partnerką? Głogowska ponoć przez dwie godziny nauczyła się nowego układu, żeby zastąpić Izę i uratować Pawła.
Beata Tyszkiewicz skomentowała to odpowiednio: Ja nie mówiłam, że on zmienia dziewczęta, jak rękawiczki.
Iwona Pavlović: Muszę powiedzieć Pawle, że to był Twój najsłabszy taniec. Strasznie dużo pomyłek rytmicznych. Jest mi strasznie przykro…
Tyszkiewicz nie owijała w bawełnę i wypaliła do Pavlović: Niech Ci nie będzie przykro tylko daj mu dobrą ocenę.
Kontuzjowana Janachowska kibicowała Stalińskiemu i Głogowskiej za kulisami z wielkim przejęciem. Ile punktów dostanie Paweł? Udało się uzbierać 29 pkt.

GLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWELGLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWEL

GLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWELGLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWEL

JANACHOWSKA_IZABELA

I przyszła pora na Andrzeja Gołotę oraz Magdalenę Soszyńską-Michno. Tym razem jesteśmy skazani na cha-chę w wykonaniu sympatycznego boksera. No dobrze… szczerze, taniec jeszcze trwa, ale to wygląda na spacerek, a nie na taniec. Co powiedzą na to srodzy jurorzy?
Beata Tyszkiewicz: To, co dzisiaj zobaczyliśmy, to ja myślę, że następnym pana zajęciem będzie występ w Mam Talent.
Piotr Galiński ubawiony po pachy: „Endrju” zaśpiewaj. Ten program jest „full of zasadzkas”. Padł kolejny rekord, ani jeden krok nie był w rytmie. Najbardziej podobały mi się skradające się za Magdą cichociemne lockstepy…
Śmiesznie, ale w ocenach słabiutko, jedyne 27 pt.

GOLOTA_ANDZRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

GOLOTA_ANDZRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENAGOLOTA_ANDZRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

Po przerwie reklamowej przyszedł czas na najbardziej wyczekiwany taniec tego odcinka. Edyta Górniak i Jan Kliment. W końcu Górniak, jak donosiła prasa ma wystąpić w gorsecie ortopedycznym.
Na razie klimatyczny foxtrot. O, przy obrotach, widoczne na plecach elementy gorsetu.
Zbigniew Wodecki: Strój fantastyczny. Nie wiem jak państwo, mnie się to bardzo podobało, bo przypomnieliście mi moje młode lata. Patrzyłem na parę artystów.
Iwona Pavlović: Ten program jest pełen niespodzianek. Nie znając Ciebie byłam w 100% pewna, że w razie kontuzji wycofasz się z programu, że nie dasz rady. Zaskoczyło mnie to pozytywnie bo widzę duszę sportowca i duszę walki. Było ładnie, troszkę stopy źle pracowały, ale oddałaś charakter tańca.
Jurorzy przyznali przyzwoite 37 pkt.

GORNIAK_EDYTAGORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN
GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JANGORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

Pierwsza część odcinka, zakończona. Każda para ma za sobą po jednym tańcu. A my idziemy dalej.
Monika Pyrek i Robert Rowiński dobrze bawią w rytmie quickstepa. Piotr Galiński chwali: Świetnie oddany charakter tej muzyki.
Niestety z „akcji swingowych” Galiński już nie jest tak bardzo zadowolony. Para dostała 36 pkt.

PYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERTPYREK_MONIKA_ROWINSKI_ROBERT

Po rumbie Patricii Kazadi i Łukasza Czarneckiego, Iwona Pavlović rozpływa się w zachwycie: To była najpiękniejsza rumba, jaką mogliście zobaczyć.
Trudno się dziwić, że dostali cztery dziesiątki. Pavlović rzuciła „Patrycjo I LOVE YOU”, a Piotr Galiński  „Gratulacje!”.

CZARNECKI_LUKASZ_KAZADI_PATRICIA
CZARNECKI_LUKASZ_KAZADI_PATRICIACZARNECKI_LUKASZ_KAZADI_PATRICIA

Paweł Staliński z zastępującą kontuzjowaną Janachowską, Anią Głogowską, zaprezentował się w tangu. Piotr Galiński był łaskawy: Bardzo mi się podobało to tango, bardzo, świetna jakość przede wszystkim. Masz super sylwetkę jesteś zdecydowany i męski.
I punkty też były super, 37 pkt.

GLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWELGLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWEL

GLOGOWSKA_ANNA_STALINSKI_PAWEL
I znowu Andrzej Gołota. Walc angielski. Po cha-chy trochę się baliśmy, ale „O matko!” Gołota jednak tańczy. Iwona Pavlović: Ja uważam, że to nie wstyd, kiedy mężczyzna płacze i kiedy jest romantyczny. Posturą jest silny, a w duszy, co innego gra. Walc angielski jest Twoim najlepszym tańcem.

Zbigniew Wodecki powiedział coś niepokojącego do Gołoty:  Ja na ciebie po prostu lubię patrzeć. Jesteś ambasadorem wszystkich facetów, którzy chcą, a boją się tańczyć.

Para zbiera 35 pkt.

GOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENAGOLOTA_ANDRZEJ_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA

Teraz Edyta Górniak i Jan Kliment w salsie. Gwiazda tańczy, jakby nie miała na sobie tego ortopedycznego gorsetu, a jednak ma. Boże, ona tańczy, jakby nie miała w ogóle kręgosłupa. Dziewczyna guma? Co się dzieje!?
Piotr Galiński: Ty nie myśl, że Ci źle życzę, spadaj Ty częściej z tych schodów dziewczyno. Coś w Tobie pękło. Po raz pierwszy w tańcach latynoamerykańskich, po raz pierwszy widziałem „Górniaczkową” bawiącą się tańcem.
Beata Tyszkiewicz: Wesoła, beztroska, westernowa dziewczyna z filmu Viva Maria, warkocze takie roztargane dobrze pani robią, ta perwersyjność, ta wesołość, te solowe partie …
I dostali 38 pkt.

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JANGORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN

Kto odpadnie z show? Finał blisko. Stawka jest wysoka. Teraz już nawet poważnie kontuzjowane gwiazdy tańczą dalej i w tańcu, cudowne zdrowieją. A jednak tę jedną czeka dziś porażka. Którą?
Piotr Galiński i Katarzyna Skrzynecka spełniają swoją powinność.
W tym odcinku, zajmują miejsce:
1. Monika Pyrek i Robert Rowiński
2. Paweł Staliński i Izabela Janachowska (Anna Głogowska zastępczo)
3. Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki
4.Edyta Górniak i Jan Kliment
Odpada  Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno, która nie wytrzymuje i rzuca na koniec o Andrzeju

Od jakichś dwóch tygodni wycieka mu płyn z kręgosłupa i ledwo chodzi, ale będzie dobrze.”
Widać, że nie wszystkie gwiazdy próbują wykorzystać swoje kontuzje w programie, żeby dotrzeć, jak najdalej. Szkoda, że tym razem pożegnaliśmy właśnie Andrzej Gołotę.

GORNIAK_EDYTA_KLIMENT_JAN_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOLOTA_ANDZREJ

GASOWSKI_PIOTR_SKRZYNECKA_KATARZYNA_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOLOTA_ANDRZEJ

GASOWSKI_PIOTR_SKRZYNECKA_KATARZYNA_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOLOTA_ANDRZEJ

GASOWSKI_PIOTR_SOSZYNSKA_MICHNO_MAGDALENA_GOLOTA_ANDRZEJ

Kolejny odcinek już za tydzień. Wtedy zatańczą już tylko cztery pary. Macie już swój typ na wielki finał?


Wpisz komentarz

  1. 8 listopada 2010 12:14

    Sara:

    Moja mama bardzo kibicuje Edycie Górniak była bardzo nie zadowolona jak się okazało że jest nominowana do odejścia. Na szczęście nie odpadał 🙂 Ja też tańcze w sumie ale to tak dla siebie i rozumiem co to znaczy ćwiczyć z kontuzja. Salsa ze skeconą kostka to mordęga. Dobrze że mam w sparcie w partnerze i trenerze z akademii tańca sulewskich 🙂

Podobne posty:

/* */?>