www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Taniec towarzyski to kicz!

Taniec towarzyski to kicz”- twierdzi Józefowicz. Dziwne, że taka opinia nie przeszkodziła mu w udziale w „Tańcu z Gwiazdami”.

Przed laty próbował tej dyscypliny i nie przypadła mu ona do gustu. Ma podobne zdanie na ten temat jak Michał Piróg. Obaj uważają, że ten rodzaj tańca jest przewidywalny i kiczowaty.

„Taniec towarzyski jest dla mnie dziwną dyscypliną. Sam kiedyś tańczyłem taniec towarzyski jako młody chłopiec w Lublinie. Porzuciłem go po roku. To jest trochę zamknięta forma. Ludzie, którzy tym zawiadują, stworzyli przez lata klosz wokół niego, który nie pozwala przenikać młodej energii. Ten taniec stał się dla mnie troszkę parodią samego siebie, to było przerafinowane – ci opaleni chłopcy, którzy byli ulizani. Wszystkiego było za dużo. To też kwestia kostiumów, pewnej estetyki, w której się ten świat zamknął. Uważam, że zupełnie niepotrzebnie. To było wszystko na granicy kiczu”- wyznał Janusz podczas wizyty w studio TVN.

Jak dogada się on z Pavlović i Galińskim, którzy od lat fascynują się tańcem towarzyskim? Oby z tego powodu nie było awantur. Może producenci specjalnie tak dobrali jury, aby powstałe konflikty przyciągnęły widzów?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>